Звернення СК «СОКІЛ» (Хмельницький) до вболівальників!

0
4862

Як відомо, останнім часом на наш клуб чиниться безпрецендентний тиск з боку посадових осіб АФУ. Підставою для цього, вочевидь є жорстка та непохитна позиція СК «СОКІЛ», щодо тих негативних процесів, які зараз відбуваються в українському футзалі. Яскравим прикладом такого тиску, є юридично не вмотивоване рішення КДК ФФУ за поданням АФУ, щодо проведення двох домашніх матчів нашого клубу без глядачів.

Логічним продовженням такого упередженого ставлення до команди є інформація, яку ми отримали напередодні гри з лідером Чемпіонату України – київським «Хітом». З достовірних джерел стало відомо, що по відношенню до нашої команди готуються санкції, які можуть поставити під сумнів майбутню участь нашого клубу у Чемпіонаті Україні з футзалу.

Рішення спортивних органів СК «СОКІЛ» поважає і при їх виконанні, керується виключно документами, що мають правові підстави та регламентують діяльність клубу. Відповідно до одного з них, а саме договору між спортивною спорудою і клубом, чітко зазначено, що клубу у користування надається спортивний зал, роздягальні, душові та кімната для арбітрів. На інші приміщення, в тому числі балкон, умови дії договору не розповсюджуються. Таким чином, обмежити пересування будь-яких осіб в цих приміщеннях, клуб немає ніякого юридичного права.

Однак враховуючи безпідставний тиск з боку керівництва АФУ, погрозу зняти команду з Чемпіонату України, що неодноразово звучали з вуст деяких представників керівництва АФУ, клуб змушений звернутися до Вас, шановні вболівальники, з проханням не приходити на гру між СК «СОКІЛ» та «ХІТ». Ми розуміємо, що у клубу немає юридичних підстав заборонити Вам перебувати на балконі, але розраховуємо на ваше розуміння поточної ситуації.

Нехай ті, що задля збереження крісел в керівництві АФУ, затіяли такі брудні ігри, беруть на себе відповідальність перед Вами, шановні вболівальники, за забрану у Вас можливість переглянути цей без сумніву цікавий матч наживо.

Віримо, що Ви завжди будете з нами і в радісні часи, і в часи тимчасових відступів.

Разом переможемо!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ