Жеребкування Under-19 Futsal Euro. І знову Іспанія з Хорватією для України

0
758

14 липня в Хаені (Іспанія) відбулося жеребкування фінальної частини ЧЄ-2022 серед команд вікової категорії U-19, на якому збірні України, Іспанії, Португалії, Хорватії, Польщі, Франції, Румунії та Італії були поділені на дві групи по чотири команди. Одразу відзначимо, що для місця проведення жеребкування організатори Євро обрали площу перед головною визначною пам’яткою міста – це Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, який будувався протягом кількох сторічь, а свій теперішній вигляд прийняв у 1801 році. Жеребкування проводив видатний іспанський голкіпер, легенда світового футзалу Луіс Амадо.

Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці

За відсутності рейтингу серед юнацьких збірних в регламенті жеребкування був відсутній будь-який посів та розподілення команд на кошики. Збірна Іспанії ще до жеребкування була відправлена до групи А, в якій отримала позицію А1. Надалі перша команда, яка витягувалася при жеребкуванні, отримувала позицію В1, друга – А2, третя – В2, і так далі.

Кулька з надписом Ukraine була витягнута другою, тож підопічні Віталія Одегова потрапили до групи А на другу позицію. Зазначимо, що фіксоване розміщення команд по позиціям впливає на формування календаря групового етапу.

Ця фаза фінальної частини чемпіонату Європи пройде 4, 5 та 7 вересня в Хаені на «Olivo Arena», яка на спортивних змаганнях спроможна прийняти 6589 глядачів.

За підсумком жеребкування був сформований такий склад груп

Група А
Іспанія
Україна
Хорватія
Румунія

Група В
Польща
Франція
Італія
Португалія

Цікаво, що в фінальній частині Євро-2019 на груповому етапі Україна була також в одній групі з Іспанією та Хорватією, і обом цим командам програла. Тож, є можливість для реваншу.

Календар матчів

4 вересня
Іспанія – Румунія
Україна – Хорватія
Польща – Португалія
Франція – Італія

5 вересня
Румунія – Україна
Хорватія – Іспанія
Італія – Польща
Франція – Португалія

7 вересня
Хорватія – Румунія
Іспанія – Україна
Польща – Франція
Італія – Португалія

Час початку ігор буде оприлюднений пізніше

До півфіналу з кожної групи виходять по дві команди, і півфінальні матчі відбудуться 8 вересня. Фінальна гра запланована на 10 вересня, гра ж за третє місце на юнацькому Євро не проводиться.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ