«Збірники» СК «Сокіл» поділилися враженнями від виступів у «Турнірі розвитку УЄФА»

0
3530

Владислав Вербовий, Владислав Ліпчинський та Роман Мельник у спілкуванні із клубною прес-службою поділилися враженнями від змагань у Словенії

Минулого тижня у Словенії завершився «Турнір розвитку УЄФА» серед юнацьких футзальних збірних, у приймала участь і збірна України (U-17) під керівництвом Віталія Одегова, яка здолавши ровесників з Словенії та Словаччини посіли підсумкову другу позицію. Здобувати цей результат «жовто-синім» допомагали і троє гравців СК «Сокіл», Владислав Вербовий, Владислав Ліпчинський та Роман Мельник, які по поверненні на Батьківщину у спілкуванні із клубною прес-службою люб’язно поділилися власними емоціями та враженнями від змагань.

Владислав Вербовий, гравець СК «Сокіл»:

verbovyy

-Враження від турніру залишились лише приємними. Приємно, що випала можливість спробувати себе у збірній, і нею я намагався скористатися сповна. Не завадила цьому і мікротравма, яку я отримав на одному з тренувань в таборі збірної перед відльотом у Словенію.

-У грі проти Словенії ти забив свій дебютний гол, і до того ж важливий, оскільки після нього рахунок на табло став нічийним. На твою думку, це стало результатом награної комбінації чи імпровізації на майданчику?

-Скоріше, імпровізації. В одній з атак отримав м’яч неподалік від лінії воротарського, і поклавши корпус пробив з розвороту в нижній кут, чого голкіпер словенців явно не очікував. Емоції переповнювали, все ж таки перший гол в збірній. Він значно додав мотивації та бажання працювати (посміхається – прим. автора). В таборі збірної почерпнув багато нового, але на цьому не можна зупинитися, потрібно рухатися далі.

Роман Мельник, гравець СК «Сокіл»:

melnyk_0

-Дуже задоволений тим, що випала можливість дебютувати у збірній України. Для мене це нова сходинка у моїй кар’єрі. Матчі на «Турнірі розвитку УЄФА» стали для мене величезним досвідом та додали впевненості у власних силах.

Владислав Ліпчинський, голкіпер СК «Сокіл»:

lipchynskyy

-Враження лише позитивні. Здобув необхідний досвід, і приємно, що вдалося дебютувати у футболці збірної України. Це великий виклик для мене, який змушує рухатися тільки вперед і невпинно розвиватися.

Олександр Таран, прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ