До завершення процесу реєстрації у Football Festival 3х3 залишилось два дні

0
3632

Шановні друзі, у Вас ще є можливсть стати учасниками головного спортивного проекту року Football Festival 3х3, який нагадаємо відбудеться у на штучному майданчику парку імені Івана Франка 24 серпня 2016 року (10.45 реєстрація та жеребкування, 11.00 початок змагань).

Реєстрація команд та уся детальна інформація на офіційному веб-порталі фестивалю http://3×3.www.sokil.km.ua/

Призовий фонд фестивалю – 20000 гривень.

Сторінка в соціальній групі ВКонтактіhttp://vk.com/event124935666
Шановні друзі, Ви ще роздумуєте, як провести День Незалежності? Не потрібно, 24 серпня 2016 року у парку імені Івана Франка відбудеться головна спортивна подія року Football Festival 3х3 в програмі якого заплановано:
– турнір з футболу GRAND ЛІГА
Заявочна компанія без обмежень. Усі без винятку бажаючі зможуть сформувати свою команду. Навіть ті, хто не кожного разу потрапляє по м ’ ячу. Реєстраційний внесок для участі у GRAND лізі 225 гривень;
– турнір з футболу CHILDREN ЛІГА
Формування команд відбуватиметься з юнаків 14-17 років. При потребі дана ліга може бути розділена на ще одну групу (юнаки до 14 років).
Реєстраційний внесок для участі у CHILDREN лізі 175 гривень;

– турнір з настільного футболу;

– турнір з настільного тенісу;

– різноманітні патріотично-сімейні конкурси, цікаві новинки від професійного ведучого;

– та багато чого іншого, що зробить Ваш відпочинок по-справжньому незабутнім.

Відсвядкуй День Незалежності разом за нами! В дусі спорту, в колі сім ’ ї та близьких друзів. Неперевершений спортивний одноденний фестивальний марафон для усіх бажаючих. Ви класно зможете відпочити в лаунж-кафе, скоштувати домашню випічку, смачні страви від наших партнерів, паралельно зіграти в настільний футбол та теніс, а головне, що увесь захід буде відбуватися під девізом “СПОРТ БЕЗ АЛКОГОЛЮ”. І не забувайте, що у кожного учасника буде унікальна нагода поборотися за найвищі нагороди та стати найближчим претендентом на головний приз фестивалю – 20000 гривень. Крім того, усі команди матимуть шанс отримати масу пам’ятних подарунків та призів від наших партнерів!
Чекаємо Вас з прекрасним настроєм гарно відпочити та стати частиною великої української сім ’ї!
Ссилка на групу – https://new.vk.com/event124935666

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ