Зацікавлений погляд. Прогноз на матчі 12-го туру Екстра-ліги дає Олександр Дикий

0
3776

Гостем нашої рубрики знову став Олександр Дикий, який в цьому сезоні грає за “Ракету”. Головний “ракетник” Хмельницького вважає, що в 12-му турі Екстра-ліги компромісів не буде. Отже, прогноз нашого експерта:

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)

Не дивлячись на те, що хорошу гру показує капітан «ІнБев/НПУ» Віталій Дзюба, поставлю на «Ураган» – пора івано-франківцям братися за справу і вибиратися з низів турнірної таблиці. Думаю, що боротьба буде запеклою, але «Ураган» доб’ється перемоги.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Титан» (Покровське)

«Титан» в цьому сезоні демонструє хорошу гру і в минулому турі посунув нашу команду з першого місця. Матчі з цією командою складаються для «соколят» останнім часом майже за однаковим сценарієм – спочатку вони здобувають відчутну перевагу, потім її втрачають. Пора ламати традицію. У цьому матчі «Сокіл» добуде перемогу і поверне собі лідерство.

 «Енергія» (Львів) – «Продексім» (Херсон)

Дуже цікава гра двох сильних команд. Сили суперників оцінюю як рівні, але поставлю на «Продексім» – думаю, що в цьому матчі херсонці будуть сильнішими.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)

«Кардинал-Рівне» серйозно підсилився, і “ХІТу” доведеться непросто. Тим більше що матч пройде в Рівному. Прогнозую дуже напружений матч, в якому кияни все ж доб’ються перемоги.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ