З бажанням і самовіддачею було все гаразд, але цього не вистачило для результату: «Сокіл» програв «Енергії»

0
617

Це дуже прикро, але, на жаль, звіт про гру «Сокола» проти «Енергії» в рамках 15-го туру Parimatch Екстра-ліги доводиться розпочинати з традиційного – це кадрові проблеми нашої команди, в якій до тих, хто не може бути задіяним в грі (Шевченко, Хамдамов, Токар, Подлюк), після виїзду до Києва додався ще і Кирило-Ілля Бабак, найкращий голеадор хмельничан цього сезону. Це загалом воротар і повна четвірка найдосвідченіших в «Соколі», і, забігаючи наперед, скажемо, що саме кадрового ресурсу нашій команді не вистачило, щоб взяти в грі з «Енергією» очки. Хоча і не тільки його…

Сповненою бажання розпочала гру наша команда, і вже на першій хвилині Данилюк міг відкривати рахунок, але при виході сам на сам не переграв Войтовича. За хвилину не такий вже очевидний виник момент у Олега Гуцуляка для того, щоб пробити метрів з десяти, але, тим не менше, рахунок був відкритий: воротар «Енергії» з запізненням побачив м’яч, який залетів у самий кут воріт.

Гості одразу потурбувалися про те, щоб перевести гру до володінь Бабенка, багато володіли м’ячем, втім діяли прогнозовано, так, як і готувалася до їхньої гри наша команда. Тому довгі вкидання на Кузя не знаходили адресату, а на стандартах гостей хмельничани діяли уважно. Так тривало до 13-ї хвилини, коли після перехоплення Пелех зліва закинув м’яч в штрафний майданчик, і ніхто з «Сокола» не завадив Віталію Ковальчуку спрямувати його до сітки. Рівно за хвилину «Сокіл» мав шикарний шанс повернути собі перевагу, коли Абзалов та Данилюк вдвох вибігали на Войтовича, але у Костянтина не вийшло ані удару, ані точної передачі на партнера, і м’яч став легкою здобиччю воротаря. Перший тайм так сильнішого і не виявив – 1:1.

А от по перерві дало про себе взнаки те, що малося на увазі, коли йшла мова про те, чого не вистачило «Соколу» – це холоднокровності в реалізації своїх моментів. Їх було не море, але достатньо за умови використання, щоб мати не те, що перевагу, а навіть комфортну перевагу. На 26-й хвилині Первєєв зліва прострілив на Гуцуляка, якому потрібно було тільки влучити у вільний кут воріт, але м’яч полетів трохи вище. За хвилину Боднар на лівому фланзі, вийшовши на ударну позицію, вже і Войтовича залишив поза грою, але поки для удару перекладав м’яч з лівої ноги на праву, Квасній встиг на лінію воріт, і не дозволив «Соколу» повести в рахунку.

Втім, за дві хвилини таки стало 2:1. Данилюк з Абзаловим дотепно розіграли кутовий, і Костянтин після верхового прострілу головою переправив м’яча до сітки. Один м’яч не та перевага, яка дозволяє відчувати себе спокійно, і її цілком можна було збільшувати до двох м’ячів: на 31-й хвилині Донець зі своєї половини рвонув до протилежних воріт, цей ривок завершив ударом, який прийшовся точно в груди Войтовичу.

Саме в другій половині другого тайму стало давати взнаки, що «Енергія» весь час грала в три четвірки, а наша лише в дві, бо молоді Орган та Татумірак, який ще були в заявці, не готові до того, коли на майданчику починається «м’ясорубка». На 34-й хвилині кутовий біля воріт «Сокола», удар Пелеха відбив Бабенко, але першим біля м’яча був Ковальчук, і це 2:2.

З кожною наступною хвилиною «Сокіл» просідав все більше, не допоміг навіть тайм-аут, який на 36-й хвилині взяв Роман Ковальчик. За дві хвилини «Енергія» за рахунок швидкого підключення Войтовича створила чисельну перевагу, Юрій Когут на лівому фланзі «качнув» Стрельцова, після чого невідпорно пробив в дальній кут.

Грати залишалося трохи більше двох хвилин, майже весь цей час «Сокіл» діяв з підключеннями Бабенка, але розіграти або «до вірного», або до вбивчого завершального дальнього удару нашій команді жодну комбінацію так і не вдалося.

2:3 – поразка, найбільш прикра тим, що своєю самовіддачею, зарядженістю на гру, команда заслуговувала принаймні на один заліковий пункт. В найближчі два тижні в чемпіонаті перерва, пов’язана з іграми збірної України в Азербайджані, і гру 16-го туру «Сокіл» проведе 25 грудня, коли в Сєвєродонецьку зіграє з «ДЕ ТРЕЙДИНГом».