Ярослав Пєсоцький: «Перший тайм можу занести нам в актив, а другий команді Сокіл»

0
762

Головний тренер АФФК «Суми» Ярослав Пєсоцький прокоментував гру 17-го туру Parimatch Екстра-ліги, в якій його команда зіграла внічию з хмельницьким «Соколом» 3:3

– Ярослав Сергійович, мабуть, Ви маєте підстави бути незадоволеним результатом. Команда вела в два м’ячі, але самі розумієте, що в футзалу «плюс два» – це нічого. Які перші враження по цій грі?
– Вважаю, що по цій грі як ми незадоволені, так і команда «Сокіл». Вважаю, що сьогодні, що одна команда, що друга на три очки претендували і хотіли їх здобути. Хочу занести нам перший тайм до активу, на мою думку, ми грали сильніше, були і моменти непогані, дуже гарні. Тому перший тайм можу занести нам в актив, а другий команді «Сокіл». На жаль, ми ще не готові психологічно. Психологічно ми вчимося, ми відпрацьовуємо цей елемент з психологією, але десь нам ще не вистачає.

– Давайте говорити реально: фактично Ваша команда відіграла весь матч в шість гравців, двоє виходили так… Це певний ризик і, можливо, пояснює, що другий тайм десь Ваша команда «просіла». Чому Ви йшли на цей ризик – грати в шість гравців?
– Тому що ми чудово розуміємо, що ми на сьогоднішній день ще не готові грати в дві четвірки. Ви знаєте ту політику у команди, яку ми обрали, відмовились від багатьох гравців, тому до третього кола ми будемо готуватися. Не вистачає ще нам.

– Ще один певний ризик – це поява Сіріцького, він хоча і з «ХІТа», але фактично не грав пів року.
– Але ж це наш гравець. Один з наших гравців, йому теж потрібна ігрова практика. Сашка ми знаємо дуже добре, тому ми з ним поспілкувалися, він отримає у нас ту ігрову практику, яка йому потрібна для зростання, як футболісту. А ми будемо захищені в рамці воріт.

– Але тут є певний ризик: у Вас є три молодих непоганих воротарі, і вони залишаться без ігрової практики.
– Ні, це – конкуренція. Коли є конкуренція, тоді є і зростання, немає конкуренції, то про яке зростання ми можемо казати?

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ