Все вирішили дрібниці, досвід і майстерність: «Сокіл» вдома поступився «Продексіму»

0
1067

Одна кадрова новина з позначкою «плюс» та одна з позначкою «мінус» передували грі «Сокола» проти «Продексіма» в рамках 10-туру Parimatch Екстра-ліги. Після одноматчевої дискваліфікації повернувся в гру Костянтин Абзалов, натомість майже весь тижневий тренувальний цикл через нежить пропустив Богдан Бабенко, і хоча він вийшов на майданчик зі стартових хвилин, в цьому був певний ризик і врахування того, що в нього більший досвід ігор такого рівня, ніж у Олега Чайки. «Продексім» же прибув до Хмельницького в бойовому складі, в якому був відсутнім через травму хіба що Тарас Королишин, але літній новачок херсонців не той гравець, який зараз робить погоду в грі екс-чемпіонів України.

Дуже великим було бажання гостей зім’яти хмельничан вже в стартові хвилини, як це було, наприклад, в Хмельницькому минулого року. Але «Сокіл» до цього був повністю готовим, і максимум, що дозволяв супернику – це обстрілювати ворота здалеку. А ще у нашої команди була впевненість, що свої моменти обов’язково вдасться створити. І перший з них виник вже на другій хвилині: Гуцуляк опинився один перед Ципуном, але щосили пробив у воротаря.

Бліц-кригу у «Продексіма» не вийшло, а на п’ятій хвилині вже господарі обложили володіння Ципуна, раз за разом розігруючи стандарти, і Кирило не підвів своїх партнерів по команді. За хвилину в швидкій контратаці Токар мав можливість для точного удару, але забарився і пробив повз ворота.

Незважаючи на те, що «Продексім» грав трьома четвірками, а «Сокіл» в дві, в першій половині першого тайму переваги в швидкості у гостей не було. Проблемою для них була гра хмельничан в пресинг, в свою чергу, господарям було вкрай важко, коли біля їхніх воріт було багато стандартів.

Шальки терезів «продексімівці» все ж таки схилили в свій бік, і тут не обійшлося без допомоги гравців «Сокола». На 14-й хвилині Зварич зліва прострілив уздовж воріт, і м’яч від ноги Боднара закотився у ворота. Згодом на кутовому Абзалов не накрив Миколу Микитюка, який засмутив Бабенка вдруге. Цей гол особливо був прикрим через те, що за пів хвилини до цього Кирило-Ілля Бабак чудово скористався передачею на хід і легко перекинув м’яча через Ципуна до сітки. 1:2 – перший тайм за «Продексімом».

На другу половину гості вийшли дуже рішуче налаштованими, і вже на 21-й хвилині збільшили свою перевагу: Микола Білоцерківець «на досвіді» розвернув Сохорука, а далі низовим ударом прошив Бабенка. Саме після цього перевага херсонців стала відчутною. Дмитро Бербенцев постійно робив зміни, намагався не відпускати перебіг подій з половини «Сокола», і на 26-й хвилині Михайло Зварич вразив ворота зліва з гострого кута.

1:4 – складна ситуація, втім, «Сокіл» знайшов в собі резерви і почав гостро відповідати. Вже біля воріт Савенка, який вийшов в «рамку» гостей по перерві, стало спекотніше, і гол Костянтина Абзалова, який після ауту від Данилюка з-меж штрафного майданчика розстріляв «дев’ятку», був цілком логічним. Маючи бажання ще скоротити відставання, хмельничани пропустили «стіночку» у виконанні Моспана та Бессалова, і останній зробив рахунок для гостей більш комфортним. Ну, а гол Білоцерківця став таким, після якого було очевидним, що «Продексім» вивезе з Хмельницького три очки.

Ні, навіть і за 2:6 «Сокіл» був націлений на ворота Савенка, і для цього Роман Ковальчик перейшов на гру «5 на 4». Один забитий м’яч вона принесла, коли потужним ударом з середньої відстані відзначився Владислав Первєєв, але не більше.

«Сокіл» поступився 3:6, але і ця гра піде в копілку розвитку команди та зростання її майстерності.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ