Владислав Первєєв: «Не розумію, за що отримав жовту картку»

0
713

На 19-й хвилині гри першого туру Parimatch Екстра-ліги «Продексім» – «Сокіл» гравець нашої команди Владислав Первєєв отримав жовту картку, яка була неочевидною не тільки для всіх глядачів, а навіть, судячи з онлайн-трансляції, і для херсонського коментатора.

Як розвивалися події на майданчику, можна побачити на відео, а стосовно іншого прес-служба СК «Сокіл» звернулася безпосередньо до Владислава Первєєва, щоб він озвучив все те, ще не могли чути вболівальники. Тож, слово Владиславу Первєєву:

– Протягом мого володіння м’ячем спочатку була спроба від гравця під номером 77 перешкодити руху в напрямку воріт, але мені вдалося перестрибнути через високо підняту ногу. А далі в атаку на мене прямою ногою пішов гравець під номером 2, його пряма нога врізалася мені в стопу, після чого я і втратив контроль над м’ячем.

Після завершення епізоду я підійшов (саме підійшов, і це видно на відео!) до арбітра і звернув його увагу на тому, що на мені двічі фолили. Я відповідаю за те, що все, сказане мною, було не на підвищених тонах, і тим більше без будь-яких образливих слів. Арбітр тим не менше показав мені жовту карту і додав: «Не надо тут со мной разговаривать». Передивившись кілька разів цей момент на відео, я не розумію, за що я отримав жовту картку.

Від прес-служби СК «Сокіл» додамо, що арбітр, про якого йде мова, це Микола Нечипуренко з Кривого Рогу.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ