Владислав Лисенко: «Нам треба було першими забити»

0
2138

Тренер київського «ХІТа» Владислав Лисенко прокоментував матч столичної команди проти хмельницького «Сокола» (8:2)

– Владислав, Ваша команда здобула сьогодні впевнену перемогу 8:2. Напевне, Ви результатом задоволені, але який Ваш погляд на гру з лави запасних?
– Ми сподівалися, що нам потрібно першими забивати, щоб команда «Сокіл», скажемо так, вони молоді, тому нам треба було першими забити, щоб загасити їхній запал. Це вийшло, і потім гра йшла як по маслу. Багато чого виходило, навіть можна сказати, що хлопці дещо перегравали деякі моменти. Результатом ми задоволені, забито багато голів. Єдине, що все рівно – хотіли зіграти на нуль, але пропустили два голи. Необов’язкових.

– Після трьох нічиїх Ваша команда здобула вже дві поспіль перемоги. Чи можна казати, що команда вже набирає обертів і показує ту гру, яку б хотів бачити тренерський штаб?
– Я не скажу, що в нас в тих іграх не складалося. Просто в завершенні атак ми були можливо недостатньо сконцентрованими, і у нас в кожній грі також було дуже багато моментів, і зобов’язані були доводити їх до перемоги. Можливо тільки матч з «Енергією» вийшов такий рівний і по рахунку, і по грі. А ці дві гри – так. Ми забили, а якщо забиваємо два-три м’ячі, то хлопці розслабляються і, так би мовити, добивають суперника.

– Можливо, Ви не погодитеся, але є так проблема: Ваша команда на поточний момент має більше всіх жовтих карток серед всіх команд. Той же Сірий вже має три і «підвіс» на картці. Чи не є це проблемою?
– Я вважаю, що це проблема, і ми це обговорюємо, що в нас багато йде карток через розмови. Тренерський штаб вимагає, але деякі дозволяють собі це робити. Чому – будемо розбиратися.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ