Владислав Гресь: «З кожним днем все більше і більше кайфую від футзалу»

0
2956

Гравець хмельницького «Сокола» Владислав Гресь в інтерв’ю клубній прес-службі поділився своїми враженнями від турніру «Futsal Masters»

– Владислав, в матчах на турнірі в Польщі ти грав в першій четвірці, що на гравців накладає підвищену відповідальність. Як тобі гралося з новими, більш досвідченими партнерами?
– Якщо відверто, то гралося набагато легше, ніж коли я грав в другій четвірці в Бельгії та Чехії. Тому що, ви правильно сказали, хлопці більш досвідченіші. Вони вміють «натягнути» на себе суперника, віддати дуже зручну та своєчасну передачу. Так що загалом було набагато зручніше грати, тому що в другій четвірці у нас молоді хлопці. Сам я недовго граю в футзал, а коли грав в першій четвірці, партнери можуть завжди підказати, як діяти в тій чи іншій ситуації.

– Коли ти дізнався, що тобі доведеться грати в першій четвірці, якісь спеціальні настанови від головного тренера були?
– Ні, все було, як завжди. В нас були в кожного завдання на гру. Роман Миколайович порадив мені використовувати свої найкращі якості – це відкривання в вільні зони та швидкість. Також активно діяти при атаках «Сокола», а при втратах м’яча за ситуацією одразу вступати в пресинг.

– А як до хвилювання, все ж таки перша четвірка – це більша відповідальність як за гру, так і за результат.
– Тільки в першій грі в першому таймі щось подібне відчував. Після перерви можу сказати, що грав більш впевненіше. Надалі вже ніякого зайвого хвилювання не було.

– До речі, про «Барселону». Раніше ти не тільки не грав, але й не бачив такого футзалу.
– Хлопці з «Барси» володіють просто таки шаленим контролем м’яча. Це було просто нереально і вражаюче. Але нічого, можна грати і з таким суперником, що ми показали в другому таймі. Так, були деякі відрізки, що ми довго не могли забрати м’яча у іспанців, але це тільки контроль. А до якихось численних ударів по нашим воротам у них небагато виходило.

– По першому тайму ще було таке враження, що ви трохи недооцінили можливості «барселонської» молоді?
– Так, було таке. Але в другому таймі ми зіграли більш сконцентровано, і, вважаю, що ми їх по перерві повністю переграли. Могли б вигравати, якби використали всі свої можливості.

– Загалом по суперниках в Польщі що можеш сказати?
– «Барселона» дуже сподобалася, як я вже казав, за рахунок контролю м’яча. «Акана Оржель» також непогана команда, але ми були сильнішими.

– В грі с «Гредаром» з Бжега ти зробив свій перший дубль в складі «Сокола». Пригадай, як там все було.
– Це все тільки завдяки партнерам – дуже гарні видавали передачі. При другому голі Хамдамов «натягнув» на себе гравців суперника, віддав передачу в вільну зону, а я своєчасно туди вбіг.

– Такі дублі, мабуть, додають впевненості?
– Звичайно, набагато впевненіше себе почуваєш, коли забиваєш і реалізуєш моменти. Але я цьому не надавав би багато значення, головне, що команда виграла. А буду я забивати чи віддавати гольові передачі, це вже не принципово.

– В останній грі «Сокіл» повернувся до наших реалій – ігри з українськими командами. Чого не вистачило для того, щоб хоча б втримати нічийний результат?
– Мені здається, дав взнати фактор фізики. «Ураган» грав в три четвірки, і на кінцівку нас, схоже, трошки не вистачило. Фізично було вже дуже важко. У суперника були досвідчені гравці, бігали вони гарно, але ми показали, що і з ними можна гідно грати. Якби в Польщі були досвідчені Артур Подлюк та Владислав Щербань, думаю, результат стовідсотково був би іншим.

– Які в тебе загалом відчуття від переходу з футболу в футзал?
– Мені футзал дуже подобається. Я з кожним днем все більше і більше кайфую від футзалу. Тільки зараз вже починаю отримувати задоволення від гри. Футбол і футзал – це взагалі різні виду спорту, і в футзалі все набагато динамічніше. Це мене і приваблює.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ