«Viva Cup» – «СОКІЛ». Анонс гри-відповіді 1/8 фіналу Кубку України

0
353

Чемпіонат Європи – чемпіонатом Європи, але і в Кубку України найближчими вихідними буде не менше цікаво. Особливо для тих команд, які задіяні в матчах-відповідях стадії 1/8 фіналу кубкового турніру. В ній в двох парах не зіграні ще навіть перші поєдинки, втім, і в тих шести іграх, які гралися в січні, були цікаві події. Чого тільки варті два одночасних вилучення гравців АФФК «Суми» в грі з «Інтером», що призвело до того, що сумчанам довелось грати в форматі «два польових гравці проти чотирьох». Протриматися повні дві хвилин, щоправда, їм не вдалося, бо якби це сталося, це взагалі було щось схоже на подвиг.

Гра в Сумах завершилася з рахунком 4:2, і він став самим популярним в перших шести матчах, в чотирьох з яких були зафіксовані саме такі цифри на табло. Втім, тільки в Хмельницькому вони означали перевагу господарів. Вона незначна, а загальна картина після перших матчів така, що в усіх парах немає підстав визначити команду, яка 100-відсотково може себе вважати учасником майбутнього «Фіналу восьми». Хтось має більші шанси на прохід, хтось менші, але футзал вже численні рази доводив, що він може бути не тільки непередбачуваним, а і алогічним. До речі, ми і в чемпіонаті Європи вже бачили кілька матчів, які підпадають під ознаки «алогічних», в тому числі і з участю збірної України.

Щодо шансів безпосередньо в парі «Viva Cup» та «Сокола», то про них після гри в Хмельницькому висловився головний тренер харків’ян Роман Перадзе: «Граємо вдома, я думаю, шанси 50 на 50 як були, так і залишаються». Особливо характерно, що керманич «Viva Cup» акцентує увагу на тому, що гру-відповідь його команда грає вдома. Тому, по-перше, доречно поглянути, як же «рідні стіни» та домашній паркет допомагали харків’янам в іграх регулярного чемпіонату. Згідно статистики, їхній позитивний вплив на результати не варто заперечувати. В восьми іграх підопічні Романа Перадзе здобули чотири перемоги, один раз зіграли внічию та тричі поступилися. Взяти очки гравці «Viva Cup» не спромоглися в поєдинках з трьома лідерами турнірної таблиці, а в решті матчів можна казати, що своє не відпустили. Це стосується і нічиєї з львівською «Енергією», яку вдалося вирвати на останніх секундах.

А от «по-друге» з того, на що, без сумнівів, розраховує Роман Перадзе, це статистика останніх матчів в Харкові між його командою та «Соколом», яка вочевидь на користь «Viva Cup». В першому колі регулярного чемпіонату харків’яни здобули перемогу 4:2, а в минулому сезоні в двох харківських іграх були ще більш переконливими: 6:1 в чемпіонаті та 9:2 в грі-відповіді Кубку України саме на все тій же стадії 1/8 фіналу. Три перемоги – це вже серія, втім, добре відомо, що в футзалі нічого вічного не існує, і всі серії мають властивість закінчуватися, як переможні, так і ті, що з поразок.

«Соколу», попри перемогу, не вдалося провести першу кубкову гру на одному цілісному рівні, що і не дозволило команді здобути більш суттєву перевагу, ніж плюс два. Саме на цьому акцентував увагу Роман Ковальчик, коли змушений був визнати, що «в останні шість-вісім хвилин гра перейшла під русло «Viva Cup»». Ґрунтовний аналіз проблемних моментів, визначення їхньої природи, шляхів та заходів, які дозволять їх уникати в подальшому – це і є тренерська та командна робота, виконання якої має дозволити досягти потрібного результату, в даному випадку – це вихід до «Фіналу восьми».

Кубок України. 1/8 фіналу. Гра-відповідь. 5 лютого, субота
Перший матч 2:4

«Viva Cup» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький)

Харків. Палац спорту «Локомотив». 14.00

Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Олександр Макаренко (Радомишль), Денис Чумак (Харків)
Хронометрист: Олена Клімова (Харків)
Спостерігач арбітражу: Сергій Стрілецький (Суми)

Трансляція на офіційному сайті СК «Сокіл» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті пар 1/8 фіналу зустрічаються (в дужках результати перших матчів):

5.02 «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «BudmonsteR» (Київ) (4:2)
5.02 «Енергія» (Львів) – «SKIDKA» (Київ) (2:2)
5.02 «Славута» (Славута) – «Гепард» (Харків) (4:2)
«SkyUp» (Київ) – «ХІТ» (Київ) (матчі відбудуться орієнтовно в другій половині лютого)
5.02 «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Любарт» (Луцьк) (5:2)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон) (дати обох матчів будуть визначені пізніше)
4.02 «Інтер» (Донецьк) – АФФК «Суми» (Суми) (4:2)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ