Віталій Розпаченюк: «Проблем з комунікацією з гравцями не було ніяких»

0
753

Тренер хмельницького «Сокола» Віталій Розпаченюк відповів на питання за підсумком матчу його команди проти «ДЕ ТРЕЙДИНГА» (2:4) в 16-му турі Parimatch Екстра-ліги

– Віталій Ігоревич, заздалегідь було відомо, що Роман Ковальчик через дискваліфікацію не зможе бути поруч з командою в грі проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа». Як Ви подумки готували себе до того, що на Вас буде велика відповідальність протягом гри?
– В спокійному режимі. Протягом тижневого циклу ми разом з Романом Миколайовичем розбирали гру суперника, разом знаходили та обговорювали його сильні і слабкі сторони. До роботи з командою мені неважко було адаптуватися. Всіх хлопців та їхні можливості я добре знаю, поруч зі мною їхня кар’єра йде вже не один рік, з деякими гравцями я працюю навіть з їхнього дитинства. До того ж, чимало ігор в чемпіонаті я був на лаві запасних в якості помічника головного тренера. Тому проблем з комунікацією з гравцями не було ніяких.

– Ви маєте великий досвід в керуванні командою на рівні аматорских змагань в Хмельницькому. Чи суттєва різниця в тому, щоб бути наодинці з командою на рівні Екстра-ліги в порівнянні з міськими змаганнями?
– Різниця колосальна, тому що статус змагань значно вищий. По-перше, гостріше і більш болісно переживаєш ігрові моменти, особливо коли бачиш, як ці хлопці, особливо молоді, готуються до ігор. По-друге, суттєво відволікають від своєї справи ті неправомірні рішення, які приймалися арбітрами в грі в Сєвєродонецьку. Я, чесно кажучи, не люблю говорити про якісь суддівські моменти, тим більше, що в змаганнях, які проходять в міських турнірах в Хмельницькому, практично немає приводів про них казати. Але те, що було з «ДЕ ТРЕЙДИНГом», мене дуже збивало, і я бачив, що і хлопців це пригнічувало. Особливо хотів би загострити увагу на двох моментах. Перший – обопільні карти на 12-й хвилині: за що в тому епізоді був покараний Бабенко? Другий – це п’ятий фол «Соколу». Дивно, що арбітри Екстра-ліги такі моменти трактують з точністю до навпаки, що навіває різні думки.

Як би там не було, хлопці – молодці, що не звертали на це увагу, не звертали увагу на суддів, переступали через себе. Загалом же по грі, дуже шкода, бо команда сьогодні точно напрацювала на те, щоб бути з очками, і не заслуговувала на поразку.

– В кінці гри була гра «Сокола» з п’ятим, і на жаль, сьогодні не вдалося показати те, що напрацьовується на тренуваннях.
– По-перше, відповім дещо стандартно: треба уважно передивитися відео. Що на мій погляд головне, що за рахунку 2:4 нам багато доводилося грати в сім чоловік, і недовідновлення після ігрових змін поступово накопичувалося. Плюс Артур Подлюк ось-ось вийшов після травми, йому важко давалася перша гра після того, як він не грав майже три місяці. Втім, він поводився мужньо і до останніх миттєвостей був на майданчику. В тих обставинах, які в нас були сьогодні, немає чого дорікнути будь-кому, всі гравці молодці. Знову ж скажу, що дуже шкода, що не взяли очки.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ