Віталій Розпаченюк: «Ми зараз гравців вчимо, як з точки А в точку Б доставляти м’яч»

0
586

В середу, 9-го листопада, у офісі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відбулося жеребкування календаря розіграшу Преміум-ліги Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років у Дивізіоні 5, а також жеребкування розіграшу Преміум-ліги Відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років, організованих Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Серед 36-ти команд, які змагатимуться в Дивізіоні 5, представлена команда «Сокіл-2», тренером якої є Віталій Розпаченюк. Які завдання будуть у команди в цьому турнірі і яким складом буде представлений «Сокіл-2», про це Віталій Ігоревич розповів в інтерв’ю офіційному сайту СК «Сокіл».

– Віталій Ігоревич, яким складом «Сокіл-2» планує грати в Дивізіоні 5?
– Це нова наша група, 2008-2009 р.н, і з ними будуть два старших хлопчика 2007 р.н., Кирило Стасюк і Максим Мельник, які підпадають під дозвіл грати в чемпіонаті України. Раніше в ДЮСШ «Сокіл» тренером цієї групи був Владислав Вербовий.

– Скільки всього гравців буде в Вашому розпорядженні?
– Група має складатися з 15-ти чоловік. По факту в команді зараз 12, але, думаю, що до 15-ти ми протягом сезону назбираємо.

– Кілька гравців у Вас залишилося з попереднього складу «Сокола-2», які старші за віком. Їх Ви не будете залучати до ігор?
– Ті гравці, про  яких Ви говорите, вже грають в аматорах, і вони з нами вже не працюють.

– Які будуть Вами, як тренером, ставитися завдання в цьому турнірі?
– Ми їх будемо ставити поступово кожного тижня. Це процес навчання, і в нас завдань зараз не може бути ніяких. Ми вчимо рухи, фази, тактику, підтягуємо «фізику», роботи загалом дуже багато.

– В кожній з підгруп Дивізіону 5 по п’ять команд будуть виходити в плей-офф – таке завдання можна розглядати?
– Таких завдань ми не ставимо. Ми зараз гравців вчимо, як з точки А в точку Б доставляти м’яч, вчасно і якісно. А якісь завдання ставити заради результату це потрібно знати, що таке вихід з-під пресингу, прохід з центру майданчика, глибока атака.

– Ви добре розумієтеся на аматорському футзалі Хмельницького. Що можете сказати про рівень Дивізіону 5?
– В ньому можуть бути і якісні гарні команди. Може бути і таке, що група людей просто зібралася і вирішила пограти в своє задоволення. На даному етапі ми готуємо свою гру, а про суперників більше конкретно можна казати, якщо переглянути їхні заявки, а згодом переглянути ігри двох-трьох турів.

– Наскільки суттєвим може бути вплив на гравців від того, що фактично діти будуть грати проти чоловіків?
– Перше завдання в нас, щоб гравці програвалися, щоб вони працювали в тижневому циклі. Так, дійсно, певний стрес в них буде, це нове випробування. Так для того ми їх і ставимо в такі змагання, щоб вони переживали ці стреси, сприймали навчання, виправляли свої помилки. Все це їм з часом піде на користь.

Календар матчів «Сокола-2» в Дивізіоні 5, підгрупа В:

1 тур. 12 листопада
Сокіл-2 – Кристал

2 тур
Прогрес-В – Сокіл-2

3 тур
Сокіл-2 – Lifecell

4 тур
Сокіл-2 – ФК «Лісоводи»

5 тур
Електротранс – Сокіл-2

6 тур
Сокіл-2 – ДЮФК Случ

7 тур
Черепаха – Сокіл-2

8 тур
Сокіл-2 – ХОП

9 тур
МФК «Буг» – Сокіл-2

10 тур
Сокіл-2 – СуперСіп

11 тур
Vitagro – Сокіл-2

Зазначимо, що загалом в Дивізіоні 5 три підгрупи, по п’ять кращих команд одразу вийдуть в плей-офф, а ще одне місце в одноколовому турнірі розіграють три команди, які в своїх підгрупах посядуть шості місця.

Окрім того, став відомий суперник «Сокола-2» в першому попередньому раунді розіграшу Відкритого Кубку Хмельницького. Ним стала команда також з Дивізіону 5, але з підгрупи C «Поділля-АТО». Дата гри буде визначена пізніше.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ