Валерій Легчанов: «Спочатку – праця, потім – академізм»

0
1849

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (3:2)

– Валерій, «валідольно» було наприкінці матчу. Ваші враження від поєдинку.
– Враження двоякі. Насамперед тим, що ми погано увійшли в гру, по сприйняттю суперника. Дивилися, аналізували на фоні топових команд. Як легко вдалося «ХІТу», «Урагану», «Продексіму»… Ми, на жаль, ще на тому рівні, я про це наголошував: спочатку – праця, потім – академізм. Потім клас, якщо він є. Якщо ні, треба працювати всі 40 хвилин і в динаміку, і в розуміння. Задоволений другим таймом більше, тому що увійшли вже з правильним діалогом, з правильною постановкою. Забили голи правильні, там, де в нас перевага, були нападаючі. Але після 3:0 треба розуміти, як правильно грати по рахунку. Дехто ще перший темп, коли він доцільний, коли ні… Тому сумбуру трохи було, варіативність «5-4» ми розуміли. На перезмінці спецбригада не встигла вийти, але в цілому організацію треба розбирати. Ну, «валідол» сьогодні… Будемо правильно аналізувати, завжди так не буде, ще може й повернутися. Тому вміння грати по рахунку, в першу чергу, і аналізувати суперника, тому що перший тайм у Рівному, перший тайм сьогодні мені не сподобалися, по сприйняттю, по тому, до чого ми готувалися. По відношенню до справи питань немає, надіюсь, що впевненість буде отримуватися цими перемогами, характер закаляється.

– Наступна гра на виїзді…
– Так, будемо готуватися. «Моноліт-Viva Cup» – новачок, має досвідчених гравців. Тому буде чіткий аналіз, хочу, щоб з першого підготовчого дня ми розуміли наступного нашого суперника. Забували те, що було, аналізували огріхи. Взагалі, я ще раз підкреслюю, відношенням до справи я задоволений, от нюанси – ми їх ще недорозуміємо, десь зашкалюють емоції, хочеться більше, хочеться краще, але коли десь багато хочеш, воно буває вилазить зворотній бік. Завтра ««Моноліт-Viva Cup» грає тур, подивимося, знаю, що підсилення в них в особі Ланка, і взагалі є досвідчені, які мають не одне чемпіонство. Треба їх правильно зрозуміти, готуватися на гарний матч.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ