Валерій Легчанов: «Ми не дивилися на гру Сокола в Києві»

0
422

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов прокоментував гру 15-го туру Parimatch Екстра-ліги, в якій його команда перемогла хмельницький «Сокіл» 3:2

– Валерій, завершилася гра 3:2, в останні роки «Енергія» складно грає з «Соколом». Навіть і тут Ви очікували складну гру, попри, не будемо згадувати, попередню гру «Сокола» в Києві?
– Гра дійсно, і історію згадали, я розмовляв, як за часів першого мого сезону, як головного тренера, ми останній раз тут виграли в регулярці, поразки, десь нічиї, був десь бойовий плей-офф. І паркет, і заряд, західний той характер, команда «Ураган» вкусила два рази, нам у Львові дала проблеми. Ми не дивилися на гру «Сокола» в Києві, системність розбирали, в цілому, щоб по результату не розхолоджувалися, нам завжди тяжко дається.

Сьогоднішній матч тільки довів, що ми у футзалі використання, старт знову провалили. 0:1 – суперник грав по рахунку, важко творити, терпкий зал, більше сумбуру, тому такий висновок: добре, що на характері виграли, дожали, третій гол особливо сподобався. Перший – десь такий відскок, сумбурний футзал, а третій – дожали, вірили, обіграли, забили. Є про що говорити в плані по точності гри, де по рахунку, де підключення, щоб спокій був з воротарем. Така зараз нова тенденція, ми дивимося Лігу чемпіонів, чемпіонат світу. Це – ключова фігура, після минулого туру ми говорили про це, ще є в нас недопрацювання.

– Ви маєте на увазі воротаря?
– Так, воротаря. Зараз дивишся ці всі європейські тенденції, покращуєш, щоб не давати напруги, якщо дійсно розвивати гру ногами, і підказка. Навіть у великому футболі бачимо, що це одна із ключових фігур у початковій фазі атаки. Взагалі, збити темп, контроль над грою, дати впевненість, спокій, перетерпіти негаразди. Тому сьогодні пробували знову, тим паче 0:1 було, щось виходило, щось не виходило.

– Після десяти матчів без перемоги Ви двічі поспіль виграли. Мабуть, ще зарано говорити про те, що команда вийшла не буду казати з кризи, а стану невпевненості?
– В першу чергу, дійсно, треба було вийти психологічно. Не вважаю, що ігрові провали в нас були, десь кінцівки не вдавалися, десь нічийні результати, десь пропускали на останніх секундах. Треба було повернути психологію, не закритися кожен в собі, на терпінні, на витримці десь пройшли ми те. Дійсно, воно повернулося і минулого туру, нас де «Моноліт» вибачив, де ми недопрацювали своє. Але напевно ми були одним цілим, разом повернули те щастя, напевно і ці дві перемоги поспіль сподіваюсь, що дадуть натхнення, заспокоять в першу чергу, і ми використаємо той негативний досвід тієї довгої серії на майбутнє, щоб… Знаю, звідки воно почалося, з того харківського інциденту, і футзального Всевишнього не треба дратувати, так би мовити. Тоді щастя відвертається, і напевно ми об’єдналися, пішли правильним шляхом, і щиро дивимося один одному в очі. Не думаємо, що хтось десь там винен, і ми більше стали командою.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ