Валерій Легчанов: «Добре, що вилізли, але є над чим подумати»

0
486

Головний тренер львівської «Енергії» Валерій Легчанов відповів на питання за підсумком матчу його команди проти хмельницького «Соколу» (4:3) в 6-му турі чемпіонату України серед команд Vbet Екстра-ліги

– Валерій, після гри Ви не одразу прийшли на прес-конференцію. Зрозуміло, що тут треба переварити все, що тут сталося: і в першому таймі, і в перерві, і в другому таймі, під час другого тайму. Що за ті 15 хвилин, які пройшли після гри, що Ви переварили після такої гри?
– Знаєте, емоцій, гра, накал, темп… Хочеться скоріше входити в гру. За ці 15 хвилин подякував гравцям. Поговорили, що ми не просто так зібралися, і просто так ніхто не буде давати. Регулярка, щоб відчути свою впевненість, щось награєм, ще притираємось, і сьогодні допоміг п’ятий, але в цілому, в порівнянні з минулим матчем, ми не кожен по черзі хотіли допомогли команді, а були одним цілим. Задоволені, що навіть в усіченому складі, і заміни десь дали нам допомогу і свіжості. І по результату не опустили руки в першу чергу, знайшли епізод. Не сподобалося, що провали це в футзалі дуже великий проміжок. Пропустили і трішки попливли. І другий гол, вони такі більше в площині психології лежать.

Добре, що вилізли, але є над чим подумати. Дякую за гру і супернику, і взагалі всім, хто долучився до цього матчу. І форс-мажори, ми нарешті тут з другого разу зіграли. І сьогодні були перебої, і розуміємо, що зі спортивної складової важко, коли паузи. Але маємо, що маємо, і рухаємося далі.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ