Валерій Алексейчук: “Не можеш викладатися на повну – не грай”

0
4834

Тренер “Ротора” у спілкуванні із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділився очікуваннями від фінальної серії у дивізіоні 1, а також розповів про рецепт вдалих результатів команди у останній період

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– Як проходить підготовка до фінальних матчів?

– В звичайному режимі. Трохи турбує те, що практично всі гравці можуть взяти участь у фінальних іграх і рвуться в бій – протягом турніру у нас траплялися гри, де гравців було небагато, і це часто йшло нам на користь – хлопці грали, що називається, “за себе і за того хлопця “. Подивимося, як буде зараз, коли всі в строю.

– Це другий фінал “Ротора” за відносно невеликий проміжок часу. Чим поясните настільки успішну гру команди?

– Ми відчутно додали в першу чергу в дисципліні – як ігровій, так і командній. У команді багато досвідчених гравців, і коли починаються ігри на виліт, вони поводяться зібрано і відповідально. Звідси і результат.

– Який матч з проведених в Літньому чемпіонаті можете виділити?

– Гру з “Прикордонником”, яку ми програли (зустріч 6-го туру, в якій “Ротор” поступився з рахунком 3:7). Після цього матчу ми зібралися і серйозно поговорили між собою. Питання було поставлене досить жорстко: не можеш віддаватися грі в повній мірі – не грай. Як бачите, пішло на користь.

– Кілька слів про турнір в цілому – які враження?

– Найбільш позитивні. Хороша організація. На мій погляд, підтяглися арбітри – стало менше помилок, немає упередженості. Окрема подяка організаторам за манішки, які є завжди і в потрібній кількості. Тобто загальний рівень зростає, і це радує. Хочу озвучити одну пропозицію – можливо, є сенс розглянути питання про те, щоб збільшити внесок і на ці гроші централізовано закуповувати воду для команд, що беруть участь в турнірі.

– Ваші очікування від фіналу?

– Дуже гідний суперник. Нас чекає класичне протистояння молодості та досвіду. Думаю, буде дуже цікаво.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ