Україна взяла реванш у Румунії в другій товариській грі

0
619

Після поразки напередодні для збірної України мало бути справою честі взяти реванш у збірної Румунії, яка, нагадаємо, відкрила нову сторінку в своїй історії, дуже різко омолодивши склад. Однак потужного початку від українців не було, Войтович навіть двічі врятував свої ворота. Лише на 6-й хвилині Артем Фаренюк видряпав м’яча біля воріт господарів і несильним ударом спрямував його повз Лунгу. Пройшло всього дві хвилини, і перевага України збільшилася вдвічі: румуни відверто «наварили» біля своїх воріт, чим і скористався Ярослав Лебідь.

Збірна Румунії в своїх атаках була безпорадною: кілька дальніх ударів ставали легкою здобиччю Войтовича. По грі до голу були ближчими українці, і він відбувся на 15-й хвилині, коли розіграш кутового завершився ударом головою Михайла Зварича. Перша 20-тихвилинка безапеляційно за Україною 3:0.

Перша половина другого тайму виявилася малоцікавою: суперники на двох створили лічену кількість небезпечних моментів. Надалі перевага України була ще більш відчутною, але на заваді м’яча до сітки постійно був Грігорац. З 34-ї хвилини господарі почали підключати до атак свого воротаря, але окрім перекатування м’яча нічого у румунів не було. Натомість на 38-й хвилині Лебідь свій прохід лівим флангом завершив низовим ударом поміж ніг румунського воротаря. 4:0 – перемога України.

Наступним етапом підготовки збірної України до ЧЄ-2022 стануть два виїзні товариські матчі проти збірної Іспанії, які заплановані на 15-17 листопада.