UEFA Futsal Champions League. Жереб визначив суперників «Продексіма» в основному раунді

0
723

Окрім жеребкування основного раунду кваліфікації до чемпіонату світу-2024, в штаб-квартирі УЄФА 7 липня відбулося і жеребкування попереднього та основного раундів футзальної Ліги чемпіонів. На старт цього турніру цього року вийшли 56 команд з 52-х країн, чотири з яких представлені двома клубами – це Іспанія, Португалія, Казахстан та Хорватія.

Від України в Лігу чемпіонів рішенням Виконкому Асоціації футзалу України був заявлений херсонський «Продексім», як команда, яка на момент зупинення чемпіонату Екстра-ліги посідала перше місце.

Після завершення всіх європейських чемпіонатів та підрахування рейтингів клубів з’ясувалося, що «Продексім» має сьомий рейтинг в Європі, що дозволяє херсонцям при жеребкуванні бути в другому кошику. Представник України за підсумком жеребкування буде грати в групі 4 (Шлях А) і його суперниками будуть «Бенфіка» (Португалія), «Халадаш» (Угорщина) та «Юнайтед Галаці» (Румунія, господар групи).

Загалом, підсумки жеребкування основного раунду мають такий вигляд.

Шлях А (в елітний раунд виходять команди, які посядуть перші три місця)

Група 1
1. «Пальма Футзал» (Іспанія)
2. «Кайрат» (Казахстан)
3. «Спортінг Андерлехт Футзал» (Бельгія)
4. «Спортінг Клуб Париж» (Франція)

Група 2
1. «Спортінг» (Португалія)
2. «Аят» (Казахстан)
3. «Ново Врєме» (Хорватія)
4. «Футзал Пула» (Хорватія)

Група 3
1. «Барса» (Іспанія)
2. «Добовець» (Словенія)
3. «Ховокубо» (Нідерланди)
4. «Люксойл Сент Ендрюс» (Мальта)

Група 4
1. «Бенфіка» (Португалія)
2. «Продексім» (Україна)
3. «Халадаш» (Угорщина)
4. «Юнайтед Галаці» (Румунія)

Шлях Б (в елітний раунд виходять тільки переможці груп)

Група 5
1. «Мостар» (Боснія і Герцеговина)
2. «Араз» (Азербайджан)
3. Переможець групи D
4. Переможець групи F

Група 6
1. «Столиця» (Білорусь)
2. «Лічені» (Косово)
3. Переможець групи B
4. Переможець групи E

Група 7
1. «Кауно Жальгирис» (Литва)
2. «Фелді Еболі» (Італія)
3. Переможець групи C
4. Переможець групи A

Група 8
1. «ЕРА-ПАК» (Чехія)
2. «Шкупі» (Північна Македонія)
3. Переможець групи G
4. Переможець групи H

Матчі основного раунду пройдуть в період 25-30 жовтня 2022 року.

Підсумки жеребкування попереднього раунду Ліги чемпіонів-22/23 (до основного раунду виходять тільки переможці груп)

Група А

1. «Кампуксен Динамо» (Фінляндія)
2. «Титоград» (Чорногорія)
3. «Енкамп» (Андорра)
4. «Ісбьорнінн» (Ісландія)

Група В
1. «Гентофте» (Данія)
2. «Фортуна» (Австрія)
3. «Солтрайс» (Шотландія)
4. «Аміго» (Болгарія)

Група С
1. «Єреван» (Вірменія)
2. «Хелвесія» (Англія)
3. «Петров» (Латвія)
4. «Європа» (Гібралтар)

Група D
1. «Мінерва» (Швейцарія)
2. «Лозніца Град 2018» (Сербія)
3. «Вестерален» (Норвегія)
4. «Фольгоре» (Сан-Марино)

Група Е
1. «Пяст» (Польща)
2. «Дукас» (Греція)
3. «Ністру» (Молдова)
4. «Техніон» (Ізраїль)

Група F
1. «Джорджианс» (Грузія)
2. «Штутгарт» (Німеччина)
3. «Еребру» (Швеція)
4. «Істанбул Шишли» (Туреччина)

Група G
1. «Діфферданж» (Люксембург)
2. АПОЕЛ (Кіпр)
3. «Тирана» (Албанія)
4. «Белфаст Юнайтед» (Північна Ірландія)

Група Н
1. «Лученець» (Словаччина)
2. «Блю Меджик» (Ірландія)
3. «Космос» (Естонія)
4. «Кардіфф» (Вельс)

Матчі попереднього раунду пройдуть 23-28 серпня 2022 року.

Господарі всіх груп виділені чорним шрифтом.

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ