UEFA Futsal Champions League: арбітрів, гідних елітного раунду, в Україні немає

0
576

Офіційний сайт УЄФА оприлюднив призначення арбітрів на матчі елітного раунду футзальної Ліги чемпіонів, які наступного тижня пройдуть в трьох країнах Європи. В одній з них, в Португалії, де буде грати група D, за право зіграти в «Фіналі чотирьох» буде змагатися діючий чемпіон України івано-франківський «Ураган».

Матчі за участю команди Максима Павленка будуть обслуговувати чотири арбітри, які представляють Францію та Туреччину. Зокрема, на першій грі «Леванте» (Іспанія) – «Ураган», яка відбудеться в Лісабоні 1 грудня, будуть працювати французи Седрік Пелісс’є та Віктор Берг-Одіч. Наступного дня франківці зіграють з лісабонською «Бенфікою», і арбітрами цієї гри будуть Озан Сойкан та Каміл Четін з Туреччини (обидва – на фото). Щодо заключної гри «Урагану», 4 грудня проти угорського «Халадашу», то бригада арбітрів буде визначена пізніше, але з числа тих самих чотирьох арбітрів.

Загальна ж картина по призначенням арбітрів на матчі елітного раунду сумна для представників суддівського корпусу України. Якщо на матчі основного раунду залучався хоча б один український рефері – це Ярослав Вовчок з Івано-Франківська, то на матчі більш престижного та відповідального елітного раунду Ліги чемпіонів не викликаний жодний український арбітр, що непрямим чином зайвий раз показує, яким реально є рівень футзальних арбітрів Асоціації футзалу України. Їх УЄФА давно вже не залучає до арбітражу не тільки вирішальних раундів Ліги чемпіонів, але і фінальної частини чемпіонатів Європи та світу.

Стосовно ж решти груп елітного раунду Ліги чемпіонів, то в них будуть працювати такі арбітри:

Група А (ігри пройдуть в Тюмені, Росія)

Чіара Перона (Італія)
Нікола Манционе (Італія)
Алехандро Мартінес Флорес (Іспанія)
Хуан Хосе Кордеро Гал’ярдо (Іспанія)

Група B (ігри пройдуть в Лісабоні)

Марк Біркетт (Англія)
Стефан Врієнс (Бельгія)
Давід Грондал Ніссен (Данія)
Габор Ковач (Угорщина)

Група C (ігри пройдуть в Пльзені, Чехія)

Нікола Єліч (Хорватія)
Ведран Бабіч (Хорватія)
Владімір Кадиков (Росія)
Іріна Веліканова (Росія)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ