У групах ДЮСШ «Сокіл» відбувся цикл відкритих тренувань

0
216

8-9 червня у групах ДЮСШ «Сокіл» відбувся цикл відкритих тренувань, якими були охоплені групи практично усіх вікових категорій. На відкритих тренуваннях були присутні керівник Спортивного клубу «Сокіл» Артем Глас, головний тренер Роман Ковальчик та директор ДЮСШ «Сокіл» Микола Бевза, а також батьки вихованців.

Метою проведення занять було насамперед підтримання зворотного зв’язку із батьками, а також моніторинг та нагляд за веденням тренерами тренувального процесу з боку керівництва клубу.

Приємно було спостерігати, що практично в усіх групах присутність батьків була на високому рівні, що свідчить про їхню зацікавленість у правильному розвитку дітей та розуміння потреби комунікації з тренером та керівництвом клубу.

Головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик наголосив, що тренери ДЮСШ «Сокіл» надзвичайно правильно і добре вели заняття, чим залишились задоволені усі.

Керівник Спортивного клубу «Сокіл» Артем Глас підкреслив, що враження від відкритих тренувань лише позитивні. Всі змогли побачити реальну роботу тренерів, їхнє ставлення до роботи, реакцію батьків, і це неодмінно користь для правильної побудови роботи нашої ДЮСШ.

Керівник ДЮСШ «Сокіл» Микола Бевза звернув увагу на те, що відкриті тренування в майбутньому стануть традицією в ДЮСШ «Сокіл», адже саме під час їх проведення відбувається комунікація між усіма ланками тренувального процесу – головним тренером, тренерами вікових груп, керівником клубу, керівником ДЮСШ, батьками, дітьми, а налагодження ефективного зворотного зв’язку є вкрай важливим для правильного розвитку дітей та функціонування ДЮСШ «Сокіл». Також Микола Бевза зауважив про іншу важливу складову відкритих тренувань – аналітичну, що неодмінно сприятиме усуненню недоліків та покращенню роботи у вікових групах. На його думку, основна мета відкритих тренувань була досягнута, адже ми побачили і роботу тренерів та дітей, посмішки батьків, задоволення головного тренера та керівника клубу.

Дякуємо усім, хто долучився до відкритих тренувань та запрошуємо – долучайтесь до ДЮСШ «Сокіл»! Ми запалюємо нові зірки! Тел. +380688331348

Пресслужба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ