«Титан» – «Сокіл». Післямова

0
5760

Екстра-ліга. 3-ий тур. «Титан» – «Сокіл» – 3:3. Післяматчеві коментарі тренерів обох команд + ВІДЕО

Дмитро КАМЕКО, головний тренер «Титану»:

– Гра двох швидких команд. Думаю, глядачам було цікаво, коли атаки йшли в різні сторони, то в одні ворота, то в інші. Можливо, це моя суб’єктивна думка після матчу, мені здавалося, що ми мабуть виглядали краще, але пропустили три «стандарти», доволі якісно розіграні командою-суперника. Ми це розбирали, але не змогли, нажаль, «накрити», будемо тепер над цим працювати. Це в нас не перші такі огріхи, і ми в принципі над цим працюємо, але поки, як бачите результат не дуже. А так по грі… І ніби ударів багато наносили… Десь ще нам потрібно зігратися.

_DSC0274

– Це перший домашній матч вашої команди в сезоні. Чи відобразилось це якось на грі? 

– Звичайно, я думаю в більшій мірі це додало хлопцям певної нервозності, особливо в першому таймі. Тому «нафолили», і у нас це також проблемна річ, яку ми намагаємося усунути. Підтримка глядачів звичайно допомагає, єдине, чого хотілося б – щоб в домашніх іграх це була саме підтримка, а не… Незнаю яке навіть слово підібрати. Щоб не ображали, от. Якщо це не вболівальники, то краще нехай сидять вдома, п’ють чайок з пряниками, займаються чимось на городі, ніж приходити, і вибачте за слово, «обсирати» хлопців.

– Дмитре Миколайовичу, коли ваша команда була влітку у Хмельницькому на «Кубку Свободи», ви завжди казали, що ви прихильник атакувального футзалу. От сьогодні було все: ваша команда і відігрувалася з 0:2, і були перекладини, штанги. Чи згодні ви іноді жертвувати результатом заради такої гри для вболівальників?

–  Ні, звичайно ні. Ми працюємо над обороною, над цими помилками, провалами і т.д. Більшість тренерів, і я також в тому числі, говорять, що краще відіграємо 1:0, ніж 5:4, 6:7 і ще якісь інші рахунки. Це неприйнятно, тому що коли команда багато пропускає, навіть багато забивши, завжди є в цьому великі прорахунки і їх потрібно ліквідувати.

– Можливо, в чомусь некоректне питання, але може когось виділите в своїй команді чи команді-суперника?  

–  Не хотілося б когось виділяти. Думаю, що всі хлопці працювали, старалися і у команди-суперника, і у нас, тому такі висновки мені важко зробити відразу по завершенні гри. А коли гра вже завершиться, і ти її подивишся, тоді вже буде видно. Наберете мене, телефон залишу (посміхається), я вам все скажу.

– Нажаль, сьогодні матч не дограв  через ушкодження Тимощук. Що по гарячих слідах можете сказати на рахунок ступеню його серйозності?

–   Важко сказати. «Клацнуло» щось чи що. Надіюся, що швидко видужає. Він у нас здоровий бугаяка, може на ньому заростати буде швидше, ніж на інших (посміхається).

– Після матчу у Рівному ви нарікали на недостатній рівень взаєморозуміння між тренером і гравцями. Скажіть, після цього матчу справи в цьому плані стали трішки краще?

–   Краще стало. Те, що планували на цей матч в плані атакуючих дій хлопці старалися виконувати, а так… Все одно є якісь моменти, коли гравцям все по-своєму видніше, всі ми люди, всі ми особистості, і кожен хоче самовиразитись. Я хлопцям кажу, що самовиражатися потрібно в контексті загальної концепції, тому, якщо ти виражаєшся окремо від команди, потім можуть виникнути проблеми.

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер СК «Сокіл»

–  Враження від гри препогані. Якщо взяти в цілому, то можу сказати так, що перша четвірка з завданням на гру впоралася, друга повністю посипалася. Плюс Подлюк, Кіт награли так, що могли ще декілька голів «отримати». Звісно, будемо це розбирати. Знову ж таки, щоб хтось не подумав що це молодість. Тут молодості немає, вони все детально знали, я все це детально з ними проходив, все їм показував. Вони самі сказали, що вони «все знають», «ми все опробували»… Вони не виконали завдання, яке було перед ними поставлено на гру. Вітаю команду Покровського з заробленим очком, а нашу… Ми віддали сьогодні «свої» очки, просто віддали, завдяки другій четвірці. Шалений дисбаланс, вони зовсім не «потрапили» в гру і я не розумію чому. Якби вона хоча б зіграли «в нуль», то ми виграли б в два-три м’ячі. Будемо виправляти помилки, попереду непочатий край роботи. Не можна так безладно грати і віддавати ігри.

_DSC0275

–  Романе Миколайовичу, під час гри вели у рахунку, не реалізували дуже багато моментів. Чи можна сказати, що вашій команді не пощастило?

–   Ні, не можна. Я вам ще раз говорю – в мене друга четвірка повністю провалила гру, і через них ми не дорахувалися двох очок. Це ясно, очевидно, і ми будемо все це справляти роботою, тому що вони по-інакшому не розуміють. Всі висновки, як і що ми будемо робити, я в роздягальні тільки що підкорегував, вони вже всі все знають, хоча про це і в перерві ще говорилось. В нас не може одна четвірка грати, а друга грати «в мінус», такого просто не може бути апріорі. Все.

– Романе Миколайовичу, чи вразив Вас чимось суперник?

– Нічим вони мене не вразили. З великим бажанням прагнули в себе вдома у матчі-відкритті досягнути перемоги. Молодці. Я багато хлопців знаю, вони грали в мене у «ЛТК», Мельник Майстра спорту отримав ще в «ТВД». Вони надзвичайно хороші порядні люди, дуже хороші гравці, але ми сьогодні просто не мали права віддавати їм очки. Це наш великий мінус.

Олександр Таран, прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ