Три представники СК «СОКІЛ» будуть битися на турнірі MMA Fighting Night Storm II

0
1265

18 грудня на льодовій Арені «Айсберг», що в Кременчуці, відбудеться Міжнародний турнір MMA Fighting Night Storm II. Ця бійцівська подія, як запевнюють організатори заходу, «вразить всю Україну і не тільки».

На глядачів чекають 11 захоплюючих боїв, шоу-програма та вражаюча атмосфера. Цього разу в октагоні будуть битися бійці з Бразилії, Туреччини, Вірменії, Польщі, Мексики та України, серед яких три представники СК «СОКІЛ», підопічні Заслуженого тренера України Вадима Будзихівського: Микола Мартинюк, Максим Пашков та Олександр Горшечнік.

Саме в такій послідовності і проведуть свої бої, які загалом розпочнуться з 18.00, хмельничани. Микола Мартинюк вийде в октагон в четвертій парі і його суперником буде Назар Бабакханян. Цей бій пройде в тій частині заходу, який має назву «преліми», і орієнтовний час його початку о 19.00.

З 20.30 почнеться головна частина MMA Fighting Night Storm II, яка має назву «мейн-кард». В її програмі загалом шість боїв. Максим Пашков буде битися в четвертій парі, в якій його суперником буде Марчин Яблонські (Польща). Одразу після завершення цього бою в октагон вийде Олександр Горшечнік, щоб виявити сильнішого в протистоянні з Луісом Цероном з Мексики.

Варто додати, що у хмельничан буде можливість повболівати за своїх земляків та наживо переглянути їхні бої: трансляція всього заходу в повному обсязі запланована на телеканалі «XSPORT».

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ