Тарас Шпичка: «Сокіл не давав нам розкрити повністю те, що ми хотіли»

0
1827

Тренер «ХІТа» Тарас Шпичка прокоментував матч його команди проти хмельницького «Соколу» (3:0)

– Тарас, чи вдалося гравцям команди реалізувати все те, про що говорили перед цим матчем?
– Не зовсім вийшло, тому що достатньо важка гра. «Сокіл» грав активно, агресивно, не давав нам розкрити повністю те, що ми хотіли, але нашої майстерності нам вистачило для того, щоб реалізувати свої моменти. І зіграли на нуль – це вже добре. Тому результат позитивний, гра була важкою, але, я думаю, що все вийшло.

– В якому фізичному стані збірники, в першу чергу, Сухов, Педяш, Журба – вони провели два матчі на тижні. Чи були вони функціонально готові повністю до звітного матчу?
– Трохи важкувато, тому що хлопці завжди після збірної все ж таки в емоційній напрузі, фізичні навантаження. Але все рівно, це наші лідери, Сашко трохи менше грав, але бачите сьогодні добре відіграв на нуль. Тому, я думаю, задовільний, нормальний стан.

– А якось вітала команда Сухова з дебютом, все ж таки дебютував в національній збірній, нехай у товариському матчі, але все ж таки?
– На тренуванні поздоровили, звичайно. Це дуже серйозний крок для подальшого розвитку. Виклик до збірної це почесне для кожного гравця, тому зрозуміло поздоровили.

– До речі, питання з приводу турнірної таблиці. Прямо зараз, поки «Продексім» не зіграв свій матч, «ХІТ» очолює турнірну таблицю, чи є якась принципова позиція все ж таки завершити регулярний чемпіонат на першій позиції?
– Знаєте, в нас вже було, ми завершували два сезони поспіль, але коли з плей-офф, це не так важливо. Так, підсвідомо кожному хочеться завершити, тому що напруження ігор в кожному матчі всі борються, всі б’ються і всі хочуть виграти. Звичайно, підсвідомо десь хочеться завершити, але таке завдання ми не ставимо. Зараз ми більше відпрацьовуємо якісь ігрові схеми на плей-офф. Проте перемогу в кожному матчі ніхто не відміняв.

Текстова версія – прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ