Суперники «Сокола» в турнірі за 7-9 місця відмовилися продовжувати чемпіонат

0
2018

Як відомо, в Україні у всіх футбольних та футзальних змаганнях згідно рішення Виконкому УАФ встановлений карантин на невизначений термін. Призупинений і чемпіонат України з футзалу, в якому 21 березня мав розпочатися турнір за 1-6 місця, а 28 березня – турнір за 7-9 місця, які передбачені Статтею 7 «Регламенту чемпіонату України серед команд вищої ліги з футзалу сезону 2019/2020 років».

Але, скоріш за все, хмельницький «Сокіл» всі свої матчі в поточному чемпіонаті вже зіграв. Напередодні один з суперників нашої команди, одеський «Епіцентр К Авангард», оприлюднив заяву, що команда не тільки не планує грати в турнірі за 7-9 місця, а і взагалі відмовляється від подальших виступів в Екстра-лізі.

Згодом, також у вівторок, 17 березня, президент сумського клубу «Food centre/СумДУ» Ігор Черненко виступив з заявою, що він не бачить сенсу, щоб його команда брала участь в турнірі за 7-9 місця. При чому президент «Food centre/СумДУ» додав, що «якщо дивитися для нас уже на минулий сезон, то сьоме місце – наше».

Таке ствердження можна вважати, принаймні, дещо дивним, враховуючи те, що відмова від участі в турнірі за 7-9 місця є прямим порушенням «Регламенту чемпіонату України серед команд вищої ліги з футзалу сезону 2019/2020 років», який є законом, за недотримання якого на порушника мають бути накладені санкції. Що найменше такі, які передбачені Статтею 44 «Регламенту чемпіонату України серед команд вищої ліги з футзалу сезону 2019/2020 років», тобто, зарахування поразки команді, які без поважних причин не з’явилася на гру, поразки 0:5.

В будь-якому випадку, останнє рішення в подібних ситуація має бути за Асоціацією футзалу України і воно має прийматися на підставі «Регламенту чемпіонату України серед команд вищої ліги з футзалу сезону 2019/2020 років», поки немає інших рішень щодо підсумків всього чемпіонату України в нинішніх екстремальних умовах.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ