«Squadra futsal cup 2020». «Сокіл-2» завершив турнір на шостому місці

0
1932

Гра за 5 місце проти вихованців відомої в Європі академії футзалу «AC F6 Fernandao», яку створив легендарний гравець збірної Іспанії та колишній тренер бельгійського клубу «Галле-Гоойк» Фернандао, стала заключною для хмельницького «Сокола-2» на міжнародному турнірі «Squadra futsal cup 2020», який цими вихідними проходив в бельгійському місті Мускрон. Обидві команди трохи раніше в серіях пенальті перемогли своїх суперників, тож завершити весь турнір на переможній ноті було цікаво як для підопічних Віталія Розпаченюка, так і для вихованців Фернандао.

Ця гра, які і всі у втішному турнірі, тривала 10 хвилин «брудного» часу. І за таких умов дуже важливо забити першим. Це вдалося іспанцям, які в середині гри реалізувати пенальті. До фінального свистка у «Сокола-2» було мінімум три можливості відновити паритет, але м’яч так і не зайшов у ворота іспанців.

0:1 – «Сокіл-2» фінішував у Мускроні на шостому місці, але головне, що наші молоді гравці набралися цінного досвіду у поєдинках з гідними суперниками.

«Squadra futsal cup 2020»
5 січня. Матч за 5-6 місця

«Сокіл-2» – «AC F6 Fernandao» – 0:1

Варто додати, що після Бельгії гравці «Сокола-2» не одразу повертаються додому, а вирушать до Парижу, де 7-8 січня проведуть два матчі з однією із столичних команд.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ