«Сокіл» в Кам’янець-Подільському зазнав поразки від «ХІТа»

0
12557

Свій перший домашній поєдинок в сезоні-19/20 «Соколу» через об’єктивні причини довелося проводити не в рідному Хмельницькому, а в майже ста кілометрах від нього – в Кам’янець-Подільському, в спорткомплексі ФОК, який дозволяв відвідати гру 2-го туру між командою Романа Ковальчика та київським «ХІТом» не більше ніж приблизно ста глядачам. І одразу можна сказати, що вони напевне не пожалкували, що провели дві години на футзалі у виконанні команд Екстра-ліги. Тим більше, що цікаві події не примусили себе довго чекати.

Перший дотик до м’яча був за гостями, але варто їм було його втратити, як Хамдамов діагональною передачею знайшов на протилежному фланзі Сороку, той видав ідеальний пас на Подлюка, якому не склало великих зусиль, щоб вразити ворота Іваняка – табло відрахувало лише 18 секунд. Проте попереду «Сокіл» був рівно хвилину – нескладний удар Сірого після скидки Цілика з ауту став для голкіпера хмельничан Шевченка проблемою, коли м’яч під ним прошмигнув до сітки.

Якщо пропущений м’яч і вплинув за гравців «Сокола», то на майданчику це не було помітним. Підопічні Романа Ковальчика помітно переважали суперників у швидкості, тож жовта карта Ігорю Борсуку за фол на Хамдамову вже на 4-й хвилині була цілком логічною. І надалі кияни з порушеннями зривали атаки «Сокола», і арбітри методично фіксували фоли, але до певної відмітки в 4 порушення з боку «ХІТа».

Щодо небезпеки, то вона час від часу виникала біля обох воріт. На 6-й хвилині Боргун програв дуель Шевченку – наш голкіпер перевів м’яч на кутовий. За три хвилини чудовий шанс був у Абзалова, але він не влучив по м’ячу після прострілу Бабака від правої бровки. Загалом гостроти було не дуже багато, бо що господарі, що гості грішили невимушеними втратами м’яча. Невдовзі, 13-й хвилині, активного Хамдамова збив Шамлі, це було четверте командне порушення з боку «ХІТа», після якого кияни почали грати обережніше, та й арбітри до фіксації фолів підходили вже не так прискіпливо.

Тим часом, гості, не володіючи багато м’ячем, шукали свої шанси після численних стандартів, які особливо небезпечними ставали після дальніх ударів Корнійчука. Коли ж вони не проходили, «Сокіл» отримував можливості покарати суперника в контратаках, проте не було гідного завершення. На 15-й хвилині Сорока в нашій контрі «3 в 2» забарився з ударом, а в наступному випаду хмельничан той же Сорока не відгукнувся на простріл Подлюка зліва. І, нарешті, на заключній хвилині тайму при ще одній контратаці «Сокола» Подлюк з центральної зони не пробив сам, а віддав вправо на Кручека, той двічі намагався вразити ворота, але спочатку м’яч на себе прийняв захисник, а потім вже Іваняк. Перший тайм – 1:1.

Ця рівновага після перерви протрималася менше хвилини. Гості одразу включилися до гри, і Школьний промахнувся, пробиваючи з 8-ми метрів з центральної зони. Але варто було Сороці втратити м’яча на своїй половині, як Школьний переадресував його вправо на Колесникова, і той невідпорним ударом вивів гостей вперед. Знову на початку тайму швидкий гол, але, на жаль, вже в наші ворота.

Треба було відігруватися, і «Сокіл» знову взяв на озброєння пресинг та швидкісну гру. Не без власних помилок, проте і гравці «ХІТа» почали збирати фоли, яких на 5-й хвилині другого тайму було три. Дієвими були у виконані «Сокола» і довгі закидання за спини захисниками, але знов-таки в завершенні бракувало влучності, як це було, наприклад, з Пєрвєєвим на 23-й хвилині. За хвилину ж у «Сокола» була нагода, яку можна б було вважали майже 100-відсотковою. Подлюк в центральній зоні на протиході прибрав Іваняка, треба було тільки не влучити в захисників, які намагалися допомогти голкіперові, це нашому гравцеві і не вдалося – м’яч майже на лінії воріт прийняв на себе Цілик.

Ситуація з фолами для нашого суперника стала критичною на 31-й хвилині, але це і був той ліміт, який був відведений арбітрами для фіксації порушень з боку «ХІТа». Більш досвідчені гості все прорахували правильно, і коли хмельничани думками були більше вже в атаці, ніж в захисті, нанесли разючий удар. Гайван на 33-й хвилині поперечною передачею викотив м’яча на Корнійчука, і той потужним низовим ударом прошив Шевченка.

Гра з п’ятим не була неочікуваною з боку Романа Ковальчика в такій ситуації за рахунку 1:3, і з 37-ї хвилини Шевченко почав підключатися до атак. Але це призвело до фатальних наслідків: «Сокіл» не тільки не забив, а ще і після вилучення Кручека втратив одного з провідних гравців на наступну гру. Отримавши більшість, гості біля хвилини катали м’яча, а потім Корнійчук знову продемонстрував, що з середньої дистанції він вміє бити і сильно, і точно.

За рахунку 1:4 протягом двох з половиною хвилин до сирени «Сокіл» продовжував підтягувати Шевченка до атак, але бронзовий призер минулорічного чемпіонату не дозволив нашій команді змінити цифри на табло.

1:4 – друга поразка «Сокола» в чемпіонаті, і за тиждень команді треба налаштовуватися на те, щоб брати очки в виїзній грі в Одесі проти «Епіцентра К Авангард».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ