«Сокіл» зупинився на відстані 37-ми секунд від перемоги: в грі з «Viva Cup» лише нічия

0
1174

До вже тривалий час травмованих Андрія Хамдамова, Артура Подлюка та Сергія Шевченка перед грою 12-го туру Parimatch Екстра-ліги проти харківського клубу «Viva Cup» в складі «Сокола» додався ще і воротар Богдан Бабенко, який тиждень тому на гідному рівні провів попередню гру хмельничан в Івано-Франківську. Тож в звітній грі головний тренер нашої команди Роман Ковальчик змушений був розраховувати лише на необстріляного Олега Чайку, у якого таким чином відбувся повноцінний дебют в Екстра-лізі, коли 19-тирічному воротареві довелося провести на останньому рубежі всю гру, та ще й в умовах, коли в разі непередбачуваних обставин замінити його було б просто ніким.

Тому не дивно, що обережно, з оглядкою на власні ворота розпочала гру наша команда, більше переймаючись тим, щоб не дозволити супернику завантажити роботою свого воротаря. В атаці «Сокіл» дочекався стандарту, після якого Кирило-Ілля Бабак потужним ударом злету увігнав м’яч у ворота. Згодом Чайка в кількох епізодах зіграв надійно, що дозволило нашій команді впевненіше атакувати, і на 6-й хвилині рахунок виріс до 2:0: Гуцуляк справа пробив, м’яч влучив в Овсяннікова, від якого відлетів до Миколи Сохорука, і тому вразити порожні ворота було нескладно.

Гості не стали брати тайм-аут, а додали у швидкості, і їм не знадобилося багато часу, щоб вразити ворота Чайки. Варто було Данилюку перед воротами втратити м’яча, як харків’яни вивели Зміївського на удар, в якого вийшов простріл на дальню, де вже був Євген Ланко.

Підопічні Романа Ковальчика не дозволили супернику розвинули свій успіх, і діяли в захисті надійно навіть тоді, коли Дмитро Литвиненко потрохи став підключатися до атак «Viva Cup». Спочатку це було несподівано і несло певну загрозу воротам, але хмельничани таки розібралися з цими підключеннями, і врешті решт зловили гостей на помилці. Абзалов змусив Литвиненка помилитися в передачі, і Бабак зі своєї половини спокійно відправив м’яч у порожні ворота. Заключні секунди тайму були вкрай нервовими, біля воріт «Сокола» було чимало стандартів, але перевагу в два м’ячі втримати вдалося.

Чого, на жаль, не скажеш про початок другого тайму, коли помилки гравців «Сокола» стали результативними для суперника. На 23-й хвилині Владислав Сорокін на правій бровці втік від Сохорука, після чого ударом з гострого кута вразив ворота. А за чотири хвилини Бабак з Чайкою не узгодили, кому бути з м’ячем, чим і скористався Тарас Рибак, проштовхнувши м’яча до сітки.

3:3 – все почалося спочатку, і паралельно напруга в грі ставала все більшою. Почалися фоли, і арбітри не вагалися з тим, щоб карати порушників жовтими картками. Зрештою гостям це і відгукнулося. На 34-й хвилині Овсянніков, вже маючи жовту карту, жорстко врізався в Сохорука – як наслідок, друга жовта і вилучення. «Соколу» знадобилося менше хвилини, щоб скористатися чисельною перевагою – це Бабак, знаходячись метрах в восьми біля воріт, не став нічого вигадувати, потужно пробив, чим оформив хет-трик.

Грати залишалося ще більше п’яти хвилин, і в цей час м’ячем більше володіли гості. Литвиненко спочатку потрохи підтягувався до атак, а з 39-ї хвилини вже дійсно став п’ятим польовим гравцем, а ще тим самим гравцем, який і вирішив долю цієї зустрічі, яка нікому не принесла перемоги. За 37 секунд до сирени Моспан пробив зліва, після невеличкого рикошету м’яч відлетів до Литвиненка, який розстрільним ударом фактично виправився за свою помилку в кінці першого тайму.

Прикра для «Сокола» нічия, але тішить те, що наша команда вже в другій грі поспіль не програє. І це при тих кадрових проблемах, які є і які не відпускають. В грі проти «Viva Cup» в першій же зміні травмувався Богдан Токар, на майданчик він більше так і не виходив, і наразі не відомо, коли він зможе повернутися в гру.

Через непарну кількість команд Екстра-лізі в наступному турі «Сокіл» буде вільним від ігор, і тепер у нашої команди буде два тижні для якісної підготовки до гри з «ХІТом», яка відбудеться 4 грудня в Києві.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ