«Сокіл» вийшов з відпустки

0
1106

Трохи більше місяця тривала відпустка у гравців хмельницького «Сокола», і сьогодні, 1 липня, у футболістів розпочалася підготовка до нового сезону. За яким же планом будуть повертатися до тренувального процесу гравці нашої команди?

В четвер вранці у підопічних Романа Ковальчика не буде загального збору, а групі з девяти гравців доведеться пройти поглиблене медичне обстеження в одному з диспансерів Хмельницького. Те ж саме вже в п’ятницю зробить решта гравців, а на вечір 1 та 2 липня Романом Ковальчиком заплановані легкі тренування, які пройдуть на відкритому майданчику поруч зі спорткомплексом ГУНП. 3 липня вранці у «Сокола» також буде тренування на свіжому повітрі.

Більш серйозна робота розпочнеться з 5-го липня. Команда продовжить тренувальний процес, який буде спрямований на розвиток фізичних кондицій. За планом тренерського штабу він триватиме до 23-го липня, після чого гравці мають перейти до роботи на паркеті.

Зазначимо, що через все ще існуючі обмеження з в’їздом в країни Шенгенської зони у «Сокола» не буде товариських матчів за кордоном, втім планується, що в серпні наша команда зіграє в двох передсезонних турнірах: 5-8 серпня в Одесі (11-й Міжнародний турнір на Кубок Валерія Водяна) та 13-16 серпня у Львові (Кубок Львівщини).

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ