«Сокіл» вийшов з відпустки і провів перше тренування

0
981

Після тритижневого відпочинку 26 червня гравці «Сокола» вийшли з відпустки. Перша половина понеділка була присвячена медичному огляду, а о 15.00 тренерський штаб нашої команди провів перше тренування. До нього були залучені гравці першої команди, Максим Бернада, Артур Хібовський (обидва зараз грають за «Сокіл-2»), а також один потенційний новачок.

За планом головного тренера «Сокола» Романа Ковальчика найближчий тиждень буде присвячений втягуючому циклу, а далі вже піде повноцінний тренувальний процес.

Щодо передсезонних матчів, то попередньо заплановано, що наприкінці липня в Хмельницькому «Сокіл» проведе дві гри. Це будуть матчі або в рамках турніру за участю чотирьох команд, зараз керівництвом клубу ведуться перемовини з потенційними учасниками, або два матчі з одним суперником.

Окрім того, є вже підтверджена інформація, що 8-11 серпня у Львові пройде традиційний передсезонний турнір, і «Сокіл» повідомив організаторів, що буде одним з його учасників.

Перший тур чемпіонату Екстра-ліги-23/24 запланований на 26 серпня, а офіційно сезон має відкритися 17 серпня грою за Суперкубок України між київським «ХІТом» та рівненським «Кардиналом».

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ