«Сокіл» виграв у ДЮСШ (Хмільник) і став переможцем Кубку ліги (U-10)

0
173

В п’ятницю, 24 травня, у Львові відбулися матчі заключного ігрового дня Кубку ліги серед команд U-10. Хмельницький «Сокіл» в цьому змаганні представлений командою вікової категорії 2014 р.н. (тренер – Микола Григорович Сохорук), а загалом в цей турнір заявилося 7 команд, які визначили переможця за коловою системою.

Попри поразку напередодні від «Форварда» наша команда перед заключним ігровим днем залишалася лідером турнірної таблиці, і її турнірна доля залежала виключно від неї. Перемога в основний час – і «Сокіл» стає володарем Кубку ліги. В разі перемоги тільки в післяматчевій серії пенальті «соколята» ставали срібним призером, оскільки поступилися «Форварду» в очній грі. Поразки ж в основний час або в серії пенальті залишали «Сокіл» з бронзовими нагородами.

На третій хвилині відбувся обмін забитими м’ячами, і на гол Олександра Бадана влучним ударом відповів Тимофій Філімонов. На перерву ж команди пішли за переваги «Сокола» – це Костянтин Михайлюк був першим на добиванні.

В другому таймі Костянтин збільшив перевагу нашої команди до двох м’ячів. Втім, на 16-й хвилині після дальнього удару Дениса Голованюка відстань між суперниками знову стала складати лише один м’яч. Протягом наступних двох хвилин «Сокіл» та ДЮСШ забили один одному ще по голу. Перемога «Сокола» 4:3, який і став володарем Кубку ліги.

24 травня. Кубок ліги серед юнаків (U-10). 7 тур
«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ (Хмільник, Вінницька обл.) – 4:3 (2:1)

«Сокіл»: Тимур Болістовський (Андрій Савчук, 11-16) – Костянтин Михайлюк, Ярослав Поліщук, Максим Макоївець, Максим Березовський, Іван Ремішевський, Захар Ткач, Тимофій Філімонов, Максим Осадчук, Святослав Вікнянський
Тренер Микола Сохорук

Голи: Тимофій Філімонов, 3,  Костянтин Михайлюк, 10,12, Захар Ткач, 17 – Олександр Бадан, 3, Денис Голованюк, 16,18

Результати інших матчів заключного ігрового дня

КДЮСШ-1 (Черкаси) – FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – 0:1
«КІВС-in.IT» (Львів) – ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 0:8

Підсумкова турнірна таблиця

1. «Сокіл» (Хмельницький) – 6 ігор, 15 очок, м’ячі 21:7
2. ФК «Форвард» (Запоріжжя) – 6 ігор, 14 очок, м’ячі 23:12
3. ДЮСШ (Хмільник, Вінницька обл.) – 6 ігор, 11 очок, м’ячі 25:14
4. FC «Sportkids» (c. Крюківщина, Київська обл.) – 6 ігор, 11 очок, м’ячі 21:9
5. КДЮСШ-1 (Черкаси) – 6 ігор, 6 очок, м’ячі 18:18
6. «Любарт» (Луцьк) – 6 ігор, 6 очок, м’ячі 16:22
7. «КІВС-in.IT» (Львів) – 6 ігор, 0 очок, м’ячі 3:45

Пресслужба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ