«Сокіл» всуху у Львові переміг «in.IT»

0
274

Вдруге в сезоні між собою грали «in.IT» та «Сокіл», вдруге гра відбулася у Львові, і до неї наша команда підійшла зі суттєвими кадровими втратами, про які мова була в анонсі гри. Роман Ковальчик змушений був шукати оптимальний склад, і в першу четвірку зібрав всіх досвідчених гравців на чолі з капітаном команди Андрієм Хамдамовим. Вона активно розпочала гру, і вже на першій хвилині воротар господарів Явний відбив небезпечний удар Первєєва. Перша четвірка провела ще кілька атак, і на 4-й хвилині в нас з’явився другий квартет, в якому в офіційному матчі за «Сокіл» дебютував 15-тирічний Назар Першин. Було важко і складно, але цей свій час молоді гравці відпрацювали гідно.

Надалі «Сокіл» чимало володів м’ячем, проводив позиційні атаки, застосовував іноді підключення Кожуховського, і на 12-й хвилині заробив перспективний штрафний – 8 метрів до воріт, прямо проти воріт. Андрій Хамдамов вирішив нічого не вигадувати, сильно пробив поміж стінкою і воротарем, і м’яч затріпотів у сітці.

Господарі намагалися додати, дещо розкрилися, і на 16-й хвилині наразилися на контратаку «3 в 2». Її розігнав Хамдамов, а завершив ударом-підсічкою над воротарем Кирило-Ілля Бабак. Перевагу до трьох м’ячів міг збільшити Богославський, але після його удару головою Явний перевів м’яч на кутовий.

До перерви чудовий момент оформити дубль був у Бабака, але з семи метрів він пробив не в один з кутів воріт, а прямо у воротаря. Перший тайм за «Соколом» 2:0.

В другому таймі керманич «in.IT» Андрій Федюк вирішив пересмикнути склад, і на майданчик вийшла друга четвірка, складена з менш досвідчених гравців. «Сокіл» перейшов в атаку, і протягом хвилини Явний відбив три удари в площину воріт. Згодом наша команда відмовилася від пресингу і зустрічала суперника від середини, чекаючи можливості контратакувати.

За 12 хвилин до завершення гри у суперника вперше почалася гра з п’ятим, яким вийшов Мурин. Відповідно, що господарі в ці моменти більше володіли м’ячем, та й гра більше йшла на нашій половині. На 31-й хвилині пошкодження отримав Богославський, і з кадрами у «Сокола» стало ще складніше, тому довелося зосередитися на грі в захисті. «in.IT», тим часом, все частіше підключав Мурина п’ятим, і «Сокіл» чимало часу грав без м’яча.

Рівно за п’ять хвилин до сирени Роман Ковальчик взяв тайм-аут – треба було просто трохи перепочити. На 36-й хвилині Бабак знайшов можливість пробити по порожнім воротам, але м’яч прокотився поруч. За 1.52 тайм-аут вже від Андрія Федюка, і це також був час для «Сокола», щоб отримати підказку від Романа Ковальчика і перепочити. За 33 секунди до сирени рука в штрафному майданчику у господарів, і це – пенальті. Пробив його Андрій Хамдамов і не схибив. І це ще було не все. На заключних секундах «Сокіл» провів швидку контратаку, і Богдан Токар з трьох метрів розстріляв ворота.

Наступна гра у «Сокола» кубкова, 7 лютого в Івано-Франківську проти «Урагану».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ