«Сокіл», всуху перемігши «Енергію», відкрив лік домашнім звитягам

0
2771

Гра в Хмельницькому між «Соколом» та «Енергією» була безумовно центральною в п’ятому турі чемпіонату України. Команди Романа Ковальчика та Валерія Легчанова посідали третє та п’яте місця, і були єдиною парою суперників серед усіх в турі, які розташовувалися в верхній частині турнірної таблиці. Якщо «енергетики» підійшли до гри в ідеальному складі, без жодної втрати, то в нашій команді вже другу гру поспіль пропускав Вадим Данилюк, який знаходиться в процесі відновленні після пошкодження, отриманого на одному з тренувань.

Без ніякої розвідки розпочали гру команди, орієнтуючись виключно на атакувальні дії. Це, тим не менше, не заважало уважно діяти біля власних воріт, тому першого дійсно гольового моменту довелося чекати до 5-ї хвилин, коли Сохорук опинився на вістрі атаки «Сокола», але Пітуля зіграв надійно. Воротар «Енергії» і надалі вдало грав не тільки в рамці воріт, але і за межами штрафного майданчика, страхуючи своїх партнерів.

Після екватору тайму перевага «Сокола» стала відчутною, тому гол на 14-й хвилині був цілком логічним. Кирило-Ілля Бабак на лівому фланзі виграв боротьбу у Гураля, потім на швидкості втік від нього, після чого ударом з носка спрямував м’яч в дальній кут воріт. За пару хвилин львів’яни оговталися, намагалися діяти на максимальних швидкостях, але «Сокіл» був до цього готовим, і вся напруга біля володінь Кожуховського йшла лише після стандартів. Напруга була, але шансів, щоб відігратися, у «енергетиків» так і не було.

Рахунок по перерві гнав «Енергію» вперед, на своїй половині гості вже не діяли так чітко, і на 25-й хвилині Бабак міг оформлювати дубль, але Пітуля знову був на висоті. За хвилину вже Кожуховський виблиснув своєю майстерністю: львів’яни втекли в контратаку  «2 в 1», завершував її Кузь, але воротар «Сокола» вчасно вийшов з воріт і не дозволив себе переграти.

На 31-й хвилині відбувся один з ключових моментів гри. Кожуховський від власних воріт викинув м’яч вперед, Гуцуляк його виборов в боротьбі з двома суперниками, і коли вже виривався на побачення з Пітулею, Кузь в підкаті збив гравця «Сокола». Вирок за це порушення для досвідченого гравця «Енергії» був суворим – пряма червона картка. Звісно, що Тарас був не згодним з таким вердиктом, і гра поновилася не одразу. «Сокіл», окрім більшості, отримав право ще й на небезпечний штрафний, на удар вивели Бабака, але він не влучив у відкриті ворота.

Втім, гра «4 на 3» продовжилася, але в такому форматі вона тривала лише 17 секунд: комбінацію в кілька передач невідпорним ударом завершив Костянтин Абзалов. Валерій Легчанов навіть на став брати тайм-аут, і миттєво Цілик з’явився на майданчику у воротарській футболці. Майже пів тайму грала «Енергія» «5 на 4», але «Сокіл» розібрав її під час підготовки до поєдинку дуже ретельно. Гості лише тримали м’яч, як тільки йшла спроба загострення, втрата, і спочатку Первєєв, потім Токар, а згодом і Кожуховський не скористалися нагодами вразити порожні ворота. «Енергія» створила лише один небезпечний момент, коли на 38-й хвилині Цілик пробив справа з гострого кута, але Кожуховський лицем відбив цей м’яч.

Крапка в грі була поставлена за 18 секунд до сирени, коли після довгої передачі від Кожуховського Абзалов головою пробив по воротам, які страхував Цілик, але від голу він їх не врятував. 3:0 – перша домашня перемога «Сокола» цього сезону.

Надалі у «Сокола» двотижнева перерва в чемпіонаті, і наша команда буде готуватися до наступної гри, яка має відбутися 15 жовтня в Києві проти «Aurora Team».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ