«Сокіл» вдома програв «ХІТу»

0
464

Вже одразу після стартового свистка «Сокіл» активними діями показав, що готовий кинути виклик лідеру групи «Центр». Кілька перших атак не завершилися ударами, але варто було воротарю «ХІТа» Сухову вперше залишити свої ворота для підключення, як Абзалов через весь майданчик спрямував м’яч в напрямку воріт. Їх побіг рятувати Чернявський і йому це вдалося: м’яч від голови влучив у поперечину, від якої прилетів в руки Сухову. Гості своє щастя шукали через те, що вони добре вміють – бити по воротах з середньої та дальньої відстані. Шевченко грав надійно, але тільки до шостої хвилини. Удар Чернявського метрів з 14-ти не був таким, що не береться, але Сергій не зміг відбити м’яч.

Цей пропущений м’яч не кращим чином вплинув на нашого воротаря, і на 16-й хвилині його помилка призвела до другого пропущеного голу. Чернявський підібрав м’яч, який Сергій відкинув не кращим чином, далі пішла передача на Поночовного, який і вразив ворота.

Рахунок 0:2 ніяк не витікав з логіки гри. «Сокіл» грав активно, завдав чимало ударів, але кожного разу на шляху м’яча до сітки був Сухов. Більше того, гравці «ХІТа» не завжди встигали за швидкими переміщенням хмельничан, через що Сірий та Педяш «сіли» на жовті картки, а весь «ХІТ» з п’ятьма фолами опинився вже на 12-й хвилині. Після цього з лави запасних гостей постійно лунало «не фолити», і шостого фолу так і не було. А до перерви кияни ще й встигли збільшити перевагу: розіграш стандарту був спрямований під дальній удар Педяша, і Шевченко знову був змушений витягувати м’яч із власних воріт.

По перерві в «рамку» «Сокола» вийшов Богдан Бабенко, для кого це була перша гра в сезоні. За пів хвилин його ледь не змусив капітулювати Педяш, який після виходу сам на сам перекинув м’яч через воротаря. Вчасно до моменту встиг Первєєв і вибив м’яч майже з лінії воріт. Втім, одразу друга хвиля атаки, і після передачі Журби від лівої бровки Педяш таки досяг свого. Це був вже другий асист капітана «ХІТа», а майже на екваторі тайму вже після закидання Педяша з кутового сам Журба ударом в дотик забив п’ятий, і, як з’ясувалося, останній м’яч в грі.

Хоча для голів ще моментів було предостатньо, і це більше стосується «Сокола». Підключення Сухова таки вилізли йому боком. На 35-й хвилині черговий його забіг до центральної лінії, на яку воротаря витягнув Педяш, завершився втратою, м’яч перехопив Гуцуляк, якого Сухов зупинив руками. Жовта картка, яка була для голкіпера гостей вже другою, і «Сокіл» на дві хвилини отримав більшість. Наші гравці розкатували трьох захисників «до вірного», і на 36-й хвилині просто зобов’язаний був забивати Гуцуляк: діагональна передача Хамдамова була ідеальною, але Олег влучив у штангу.

Це був ще не останній шанс «Сокола», щоб не піти з майданчика без голу. Вже в рівних складах гості сфолили вшосте, 10-тиметровий бив Бабак, але м’ячем влучив в Кравця. Парадоксальна поразка 0:5, коли гості забили більше, ніж створили, а от «Сокіл» по грі ну ніяк не награв на те, що б в третій грі поспіль так і не вразити ворота свого суперника.

Вже в п’ятницю, 3-го лютого, на «Сокіл» очікує наступна гра, в гостях проти івано-франківського «Урагану».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ