«Сокіл» вдома поступився «Кардиналу-Рівнестандарт»

0
574

Костянтин Абзалов додався до числа тих гравців, на яких головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик не міг розраховувати в заключній грі першого кола, в якій наша команда приймала «Кардинал-Рівнестандарт». Нагадаємо, що Андрій Хамдамов, Артур Подлюк та Сергій Шевченко відновлюються після травм, з Костянтином же все гаразд, але повністю висмоктана з пальця жовта картка, яку в попередній грі «Сокола» проти АФФК «Суми» на двох висмоктали сумська арбітриня Марія Мисловська та її колега з Обухова Дмитро Дудка, стала для Абзалова четвертою, і він можливості прийняти участь в грі дев’ятого туру Parimatch Екстра-ліги був таким чином позбавлений. Відсутність такої кількості провідних гравців змушувала Романа Ковальчика в тренувальному процесі награвати на суботню гру тих виконавців, які раніше офіційні матчі дивилися хіба що з лави запасних. Втім, це аж ніяк не скасовувало у всієї команди прагнення поборотися в грі з рівнянами за позитивний результат.

А починати її довелося фактично з рахунку 0:1. Гра після стартового свистка перемістилася на половину «Сокола», варто було Фетьку затиснути біля бровки Токара, як м’яч відскочив до Михайла Волянюка, який і завдав невідпорного удару в ближню дев’ятку.

«Сокіл» не одразу зміг організувати щось у відповідь. Багато на себе в грі брав ініціативу Первєєв, тричі протягом хвилини він намагався пробити Бакінського дальніми ударами, але воротар рівнян діяв дуже вдало.

Все ж таки більший час гра точилася на половині хмельничан. Гості чимало били по воротах, створювали небезпеку за рахунок стандартів, і після одного з них лише стійка врятувала ворота Бабенка від другого голу, коли Горпинич відгукнувся на передачу Волянюка. Ще один реальний момент втратив Фетько, коли після передачі Волянюка замикав дальню штангу, але м’яч пролетів повз.

На самому початку другого тайму знову швидкі голи, навіть два. Спочатку Олег Гуцуляк скористався ідеальною передачею Токара і майже з лінії воріт заніс м’яча до сітки. Не встигли господарі порадіти своєму успіху, як Сергій Кравчук прийняв м’яч на позиції стовпа, розвернув Первєєва, і з його ударом з розвороту Бабенко не впорався.

Знову відставання «Сокола» в рахунку, але перебіг подій на майданчику був вже зовсім іншим в порівнянні з першою 20-тихвилинкою. Рівняни повністю зосередилися на контратаках, довгих закиданнях вперед на Волянюка та на стандартах. Хмельничани ж багато часу володіли м’ячем, проводячи позиційні атаки. Іноді на майданчику спалахували «гойдалки», і в них кожна зі сторін мала дорікати собі за невикористані моменти.

Маятник гри хитнувся в бік гостей на 34-й хвилині: Максим Малиновський пробив по воротам здалеку, м’яч зрадницьки зачепив ногу Бабака, після чого полетів в один кут, а Бабенко в протилежний. Одразу прогнозовано тайм-аут від Романа Ковальчика, після якого Бабенко почав бігати вперед. Спочатку гравці «Сокола» намагалися розіграти «зайвого» до вірного, але на 37-й хвилині Кирило-Ілля Бабак вирішив зіграти простіше і зліва з носка вразив ближню дев’ятку не гірше, ніж Волянюк на початку гру.

Грати ще залишалося близько чотирьох хвилин, і у «Сокола» був шанс уникнути поразки, але Бабенко не закрив повністю штангу після силового прострілу Бабака. За 0,1 секунди до сирени «Сокіл» отримав право на аут, Первєєв щосили пробив на Бабака, який п’ятою переправив м’яч у штангу. Але навіть якщо б шкіряна куля і опинилася у воротах, їхнє взяття не було б зафіксоване – за ту мить в одну десятої секунди м’яч навіть після пострілу не може подолати відстань в 17 метрів, та ще й з дотиком гравця.

2:3 – поразка «Сокола», але за тих кадрових втрат, які в нас були і є, щось комусь дорікати недоречно. Навпаки, суттєвий ігровий час в цій грі отримали Максим Стрельцов та Єгор Донець, вони в ній не здригнулися, а наочно продемонстрували тренерському штабу, що на них вже можна розраховувати.

Наступна гра «Сокола» також вдома – 5 листопада в Хмельницькому проти «Продексіма», час початку цієї гри наразі ще не визначений.