«Сокіл» в відпустці: ЗНО – наше все, пропозиція одружитися прийнята, весілля – у наступну відпустку

0
2119

Вашій увазі друга частина відповідей гравців «Сокола» на одне-єдине питання, як вони провели червень, коли були у відпустці.

Андрій Боднар:
– В червні закривав питання з навчанням. Закрив всі предмети, завершив навчальну сесію. Окрім навчання, робив вправи, які мені дав Роман Миколайович, та й відпочивав. На день вдалося з’їздити до Вінниці, відпочити на річці. З друзями погуляли по центру міста, пройшлися магазинами.

Єгор Донець:
– До 11-го числа я здавав ЗНО: українська мова, біологія, історія. З мови набрав 119, з решти двох предметів – приблизно по 105. Після ЗНО поїхав з батьками в Єгипет, в Хургаду. Там брали екскурсію в Луксор, де була спека 47 градусів. Через день їздили кататися на яхті просто у відкрите море. Там можна було поплавати з маскою, були рифи, вдалося побачити чимало екзотичних рибок. Повернувся з Єгипту за кілька днів до початку зборів, тож мав можливість трохи потренуватися.

Олександр Орган:
– В червні здавав три ЗНО: біологія, математика, українська мова. З математики набрав 100 балів, з біології 122, з української мови 118. Завершивши школу, планую вступати на навчання до Кам’янець-Подільського національного університету. Кожного дня в Новодністровську не втрачав нагоди сходити на Дністр на пляж. Окрім того, десь через день приділяв увагу тренуванням. Чогось особливо немає чого пригадати.

Микола Сохорук:
– В червні я перевівся з коледжу до Вищого професійного училища №25, що в Хмельницькому. В коледжі мені потрібно було ходити на навчання, не пропускати, а в мене не було часу через тренування, і мені запропонували перевестися, щоб було легше поєднувати навчання з тренуваннями. В училищі буду освоювати фах електрика. Щодо відпочинку, то з татом і мамою їздили до бабусі з дідусем. Бабуся мешкає в селі Улашанівка, це неподалік від Славути, а до дідуся – в село Чорна, це в Чемеровецькому районі Хмельницької області. Там здебільшого допомагав на городі. По приїзду сходив на кілька тренувань до Віталія Ігоревича Розпаченюка, а вже тиждень перед початком збору просто відпочивав.

Вадим Данилюк:
– Довелося поновлюватися після травми та здавати ЗНО. Здавав чотири предмети – здав всі, окрім математики. Її я здавав першу, це було як проба, але здати не вдалося. Це загалом не мало ніяких наслідків, я знав, що мені математика для вступу до університету не буде потрібна, натомість, я успішно здав ЗНО з української мови, біології та історії. Вступати я планую до Кам’янець-Подільського національного університету. Той вільний час, що був в червні, приділяв відновленню після травми, треба було займатися своєю спиною, та зустрічам з друзями.

Богдан Токар:
– Цього року я нікуди не їздив так, щоб десь відпочивати на морях. В основному відпочивав вдома та складав іспити в університеті. Я закінчив вже третій курс Кам’янець-Подільського національного університету, і мені залишилося вчитися ще рік. Також завершував процес відновлення після травми, робив ті вправи, про які мені казав Роман Миколайович: набігав під гору та таке інше. Дивився багато матчів чемпіонату Європи з футболу, запам’ятається, що Україна вперше вийшла до чвертьфіналу. Тепер буде цікавим подивитися, хто ж виграє чемпіонат. Думаю, що Італія.

Роман Татумірак:
– Більшість часу в червні був на дачі. Потім з сестрою полетів до Шарм-аль-Шейху. Найбільше сподобалося пірнати під воду з маскою подивитися екзотичних рибок. Загалом, там дуже класно було відпочивати. Після Єгипту на один день повернувся додому, а потім поїхав до Хмельницького. Зараз чудовий настрій, готовий працювати. Щодо навчання, то я закінчив перший курс Коледжу фізичного виховання, і після першого курсу в мене ніяких іспитів не було.

Артур Подлюк:
– Зі своєю дівчиною їздили на море в Єгипет, в Шарм-аль-Шейх. Я вже не перший раз їздив туди, тому знав, чого очікувати від моря. Взявши екскурсію, ми випливали у відкрите море, було декілька зупинок, можна було попірнати в море. Пірнали з масками, дивилися рифи та рибок. Повернулися додому 22-го числа, і особливо вже не було часу чимось іншим займатися – потрохи готувався до зборів. Розкрию таємницю: зробив пропозицію одружитися своїй дівчині, з якою вже давно зустрічаюся. Вона прийняла пропозицію, але весілля ми плануємо вже на відпустку в наступному році. Чому так? Щоб був час спокійно підготуватися, щоб не брати ніяких вихідних, щоб не випадати з тренувального процесу, і щоб одразу після весілля поїхати у подорож.

Максим Стрельцов:
– Майже весь місяць, окрім одного тижня, просидів в Хмельницькому. На тиждень їздив на Дністер, в Куражин, це Новоушицький район Хмельницької області. В школі я закінчив 10-й клас, попереду ще рік навчання. Часу було достатньо, щоб відпочити і морально, і фізично, тому зараз повернувся з великим бажанням працювати. У вільний час передивлявся матчі чемпіонату Європи з футболу, мій прогноз фінал буде Іспанія – Англія, і переможе Англія. Мені здається, що в англійців клас гравців трохи вищій, ніж в іспанців.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ