«Сокіл» в відпустці: курорти Єгипту, складання іспитів та «сидіння» вдома

0
1604

Вже кілька днів гравці «Сокола» наполегливо працюють, готуючись до нового сезону. Втім, поки в них ще не стерлися з пам’яті враження від відпустки, прес-служба «Сокола» запропонувала всім нашим футболістам відповісти на одне питання: «Як вони провели червень?». Хтось з’їздив на море, хтось просто відпочивав, комусь було потрібно підтягувати особисті справи, пов’язані з навчанням. Вашій увазі перша частина відповідей.

Андрій Хамдамов:
– Цього року на моря не вийшло поїхати – були інші справи. В червні часто їздив в село до батьків, діда та бабусі – їздив показувати їм онуку. По огороду їм не допомагав – з таким вже давно розпрощався, це дуже важка робота. Справа в тому, що мої батьки не можуть це зрозуміти, але допомагав їм в інших справах, наприклад, прибирання сміття біля будинку та біля дачі, батькові допомагав з машиною. Втім, більшу частину часу провів в Хмельницькому, розпочав ремонт в квартирі.

Кирило-Ілля Бабак:
– Я весь червень просидів в Хмельницькому, хотів по максимуму відпочити від футзалу, переключитися на інші справи, щоб зі свіжими думками та емоціями підійти до зборів. Чимало часу пішло на невеличкий ремонт, який ми розпочали в квартирі. З футзалу дивився кілька матчів плей-офф Іспанії, але далеко не всі.

Владислав Пєрвєєв:
– На початку червня з хлопцями їздив в Єгипет – це був перший раз, коли я в час відпочинку їздив за межі України. Був в Хургаді, і мені дуже сподобалося, все було за системою «все включено». Екскурсії ми не брали, нам вистачило, щоб добре відпочити, і без них. В Єгипті був сім днів, з перельотами нам затримали рейси і туди на сім годи, і в зворотньому напрямку на п’ять годин. Трошки були незадоволені з цього приводу. Щодо «all inclusive», то харчування було гарним, але по вазі це мені не завадило залишитися в нормі. Решту часу в червні займався своїми справами, допомагав батькам, трохи тренувався, щоб не втрачати форму.

Сергій Шевченко:
– Я був одним з тих хлопців, з якими Влад Пєрвєєв відпочивав в Єгипті. Добре відпочили, добре провели час, накупалися, багато в волейбол грали. Багато нових знайомств завели – все було чудово. По фінансам така відпустка вийшла не дуже багато – гравці «Сокола» можуть дозволити собі злітати на море. Коли повернулися додому, через деякий намагався вже готуватися до зборів: десь з друзями грав, збиралися, щоб через сітку пограти.

Богдан Бабенко:
– Червень провів з родиною в селі, їздив до бабусі з дідусем. Це в Дніпропетровській області, трошки за Дніпром, там була непогана можливість, щоб і кроси побігати. Багато купався на річці. На початку червня було трохи прохолодно, потім вода прогрілася і було добре. Тож там в селі і провів весь місяць, а до Хмельницького повернувся 30 червня, за день до початку тренувань.

Олексій Бондар:
– У відпустці знаходив час, щоб і відпочити, і виконувати вправи, які давав мені Роман Миколайович. Також здавав ЗНО з п’яти предметів: математика, історія, біологія, географія та українська мова. За підсумком ЗНО набрав задовільні бали, які були прохідними. На один день вирвався до Києва, де гуляв вулицями міста.

Костянтин Абзалов:
– В червні відпочивав з хлопцями в Єгипті, де запам’яталося гарне, красиве море. Пару разів плавали без масок, бачив трохи екзотичних рибок. Загалом в той час там було дуже спекотно. Також класним було харчування, хоча риба на грилі була тільки один раз. А решта днів – звичайна українську кухня. Після такої відпустки є бажання за нагоди ще поїхати до Єгипту. Останні два тижні вже готувався до зборів.

Олег Чайка:
– Спочатку в червні я з другом полетів до Єгипту, ми були в Шарм-аль-Шейху. Там багато коралових рифів, багато часу проводив в готелі, тому що він нормально рівня. До того ж, перша лінія моря, тому зранку йшов на море, так би мовити, відбивати гроші. Одного разу трохи злякався, бо поруч зі мною пропливав скат. Після повернення знову почав тренуватися, ходив до Віталія Ігоревича Розпаченюка на тренування команди «Helpix», прагнув якнайшвидше повернути форму, адже в мене було завдання скинути кілограми. Вийшло: скинув шість кілограмів! Роман Миколайович був цим задоволений. До речі, коли був в Єгипті, попри те, що було «все включено», я тебе стримував, більше налягав на салати, вживав щось таке варене. З напоїв – тільки соки. Кола – ні, бо вона дуже калорійна. Алкоголь там неякісний, тому не було бажання щось пробувати.

Олег Гуцуляк:
– Половину відпустки провів в Івано-Франківську, складав іспити до 17 червня. В мене був третій курс в Коледжі фізичного виховання, я завершив навчання в цьому учбовому закладі і отримав диплом. В мене був державний іспит – це за фахом «Вчитель фізичного виховання». Іспити були з української мови, біології та історії України. По мові я отримав оцінку вісім, з біології та історії – по сім. Це по 12-тибальній системі. Решту червня я провів вдома, в Коломиї, де більше був з сім’єю. Моя мама працює за кордоном, тому проводив час з батьком і з сестрою.

Прес-служба СК «Сокіл»

Далі буде…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ