«Сокіл» в товариському матчі переграв «Любарт»

0
851

Минулого сезону між хмельницьким «Соколом» та луцьким «Любартом» склалися тісні ігрові зв’язки, достатнього сказати, що за останній календарний рік підопічні Романа Ковальчика провели з представником Волині аж сім (!) поєдинків. Останній з них команди зіграли 12 травня, і тоді наша команда мала можливість переглянути свій стан після тримісячної тренувальної роботи. В свою чергу, лучани після здобуття «бронзи» в Другій лізі готувалися до турніру в Першій лізі, який в підсумку сенсаційно і виграли.

Ігри, які відбудуться в Хмельницькому 17-18 вересня, будемо сподіватися, відкриють нову серію тренувальних спарингів, і в них Роман Ковальчик переслідує кілька завдань. По-перше, через те, що в четвертому турі Екстра-ліги «Сокіл» вільний від ігор, гравцям потрібна ігрова практика. І в двох матчах її можна надати всім боєздатним футзалістам (не будемо забувати про наявність в «Соколі» травмованих та хворих гравців) – це по-друге. По-третє, після невдалої гри проти «Viva Cup» нашим гравцям потрібно психологічно перезавантажитись, а головний тренер має можливість дещо поекспериментувати і з складом, і з певними тактичними напрацюваннями. Що ж до «Любарту», то підопічні Назара Бугайчука ведуть підготовку до старту нового сезону в Першій лізі, який запланований на 16 жовтня, а минулого тижня вони же провели два товариських матчі з «Ураганом-2», в яких обмінялися перемогами – 5:1 та 0:6.

Зазначимо, що гра проходила в форматі два тайми по 40 хвилин «брудного» часу, початок же її вийшов дещо сумбурним, і лише на 3-й хвилині «Сокіл» створив перший небезпечний момент біля воріт гостей, але Абзалов не зміг переграти Горніка. За три хвилини вже Данилюк змарнував вихід сам на сам, коли пробив у воротаря, а на добиванні Хамдамов спрямував м’яча над поперечиною. Згодом і Бабенку довелося показати свою майстерність: Козачок справа вийшов на ударну позицію, і наш голкіпер зупинив м’яча біля лінії воріт.

Загалом «Сокіл» діяв першим номером, був гострішим, створював моменти, але вони вперто не перетворювалися на голи, аж до поки на 11-й хвилині Владислав Первєєв зліва не наблизився до воріт і невідпорно пробив у ближній кут.

Гра і надалі йшла в такому руслі, коли наша реалізація бажала бути кращою. В кожній зміні кожна четвірка хмельничан мала по дві-три нагоди збільшити рахунок, але він залишався незмінним. Так тривало до 24-ї хвилини: голом став дальній удар Богдана Токара після передачі Первєєва з кутового. Двома м’ячами переваги «Сокіл» і обмежився за підсумком першого тайму.

Другий тайм почався з небезпечного удару Вишневського, який відбив Шевченко, а ще гостям вдавалося непогано контролювати м’яч. «Сокіл» відповів кількома стандартами, але м’яч не доходив до Янчука, який з’явився у «Любарта» в рамці після перерви. За рівної гри гол у ворота «Сокола» прийшов після вільного удару, який був призначений за два дотика воротаря. Гості не кращим чином розіграли стандарт, але м’яч відскочив до Владислава Козачка, який і вразив ворота.

Мінімальна перевага на табло помітно підвищила швидкості гри, пішли фоли, і за 20 хвилин до завершення гри їх в обох командах було по чотири. Більше порушень варто було чекати, і на 67-й хвилині суперники зрівнялися по фолах – 5:5. Згодом Бабак взяв на себе ініціативу, на правому фланзі обіграв суперника, прострілив точно в ногу Олександра Органа – 3:1.

На 72-й хвилині гості перетнули дозволену межу по фолах, 10-тиметровий бив Андрій Хамдамов і пробив без шансів для Янчука. Невдовзі головний тренер «Любарту» Назар Бугайчук взяв тайм-аут, після якого вже «Сокіл» сфолив вшосте. До м’яча підійшов Владислав Сизик, але щосили пробив прямо в Бабенка. На останніх секундах гри у «Сокола» сьомий фол, вже майже на дузі, цього разу до м’яча підійшов Богдан Мізюк, його потужний удар під поперечину і підбив підсумок цієї гри – 4:2.

17 вересня. Товариський матч

«Сокіл» (Хмельницький) – «Любарт» (Луцьк) – 4:2 (2:0)

«Сокіл»: Богдан Бабенко (66-80, Сергій Шевченко, 17-31, 41-57, Олег Чайка, 31-40, 57-66) – Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов, Олексій Боднар, Вадим Данилюк – Владислав Первєєв, Олег Гуцуляк, Микола Сохорук, Богдан Токар – Кирило-Ілля Бабак, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган
Головний тренер Роман Ковальчик

«Любарт»: Станіслав Горнік (Андрій Янчук, 41) – Дмитро Романюк, Сергій Вишневський, Владислав Козачок, Владислав Сизик – Володимир Баденчук, Богдан Мізюк, Назар Павловій, Назар Цап, Олександр Друкачук – Василь Семенюк
Головний тренер Назар Бугайчук

Голи: Владислав Пєрвєєв, 11, Богдан Токар, 24, Олександр Орган, 70, Андрій Хамдамов, 73 – Владислав Козачок, 53, Богдан Мізюк, 80

Попередження: Кирило-Ілля Бабак, 67, Богдан Токар, 80 – Сергій Вишневський, 52, Назар Цап, 57