«Сокіл» в товариській грі втретє переміг «Любарт»

0
1671

Візит у відповідь до «Сокола» луцького «Любарту» склався лише з одного матчу. Раніше планувалося, що волиняни зіграють у Хмельницькому два поєдинки, але вже на тижні представники «Любарту» повідомили, що зможуть зіграти лише один. Саме тому головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик вирішив ущільнити всі свої плани, і те, що хмельничани мали награвати у двох іграх, було розподілене на кожний з таймів: в першому наша команда грала рівномірно в три четвірки, а по перерві акцент був зроблений на гру з п’ятим польовим гравцем.

Гра одразу розпочалася з масованих атак «Сокола» і обстрілу воріт Янчука. На жаль, чимало було неточних ударів, тому справа з відкриттям рахунку затримувалася. В деяких атаках «Сокола» м’яч лише дивом не влучав у ворота, а на 18-й хвилині воротаря «Любарту» підстрахувала штанга, яка прийняла на себе потужний удар Подлюка. Гості відповідали контратаками, і на 24-й хвилині Чайка відверто виручив свою команду, коли відбив м’яча при виході Шитова сам на сам.

Ближче до завершення тайму перевага «Сокола» була відчутною, але голів так і не було. На 37-й хвилині Подлюк пробив по воротах метрів з 10-ти, і знову на заваді м’яча до сітки опинилася штанга. Крига скресла за хвилину: Артур Подлюк отримав чудову передачу у вільну зону в штрафному майданчику і технічно переграв Янчука. Цей гол і був єдиним у перші 40 хвилин «брудного» часу.

По перерві, як і планувалося, «Сокіл» почав грати з п’ятим, і на 43-й хвилині Костянтин Абзалов, ударом з дуги прошив руки Янчука, подвоївши рахунок. Одразу після цього у «Любарта» в «рамку» вийшов Станіслав Горнік, і невдовзі врятував свою команду після двох небезпечних ударів впритул Шевченка.

Гра «5 на 4» у нашої команди йшла не без помилок, і на 56-й хвилині її за це ударом в порожні ворота зі своєї половини покарав Олександр Шитов. Втім, за хвилину перевага «Сокола» була знову в два м’ячі: швидкий розіграш «п’ятого» розстрільним ударом завершив Андрій Хамдамов.

Ще один обмін голами не змусив себе чекати. Варто гостям було провести результативну контратаку, яку завершив Дмитро Романюк, як «Сокіл» дотепно розіграв «п’ятого», і Олег Чайка з метра п’ятою (!) спрямував м’яча до сітки.

На майданчику пішла дещо хаотична гра, з численними помилками з обох сторін. На 67-й хвилині волиняни вивели Сергія Вишневського на удар по воротах з близької відстані, і він не схибив. На 72-й хвилині у «Сокола» був вбивчий момент – вихід «3 в 0», але Горнік врятував «Любарт», відбивши удар Подлюка.

Перевага «плюс один» була дуже слизькою, і напругу на майданчику зняв Богдан Токар, коли не залишив шансів Горніку ударом зліва з семи метрів. 5:3 – непроста перемога «Сокола».

12 травня. Хмельницький. Товариський матч

«Сокіл» (Хмельницький) – «Любарт» (Луцьк) – 5:3 (1:0)

«Сокіл»: Сергій Шевченко, Олег Чайка, Богдан Бабенко – Андрій Хамдамов, Костянтин Абзалов, Владислав Пєрвєєв, Артур Подлюк – Кирило-Ілля Бабак, Микола Сохорук, Богдан Токар, Олексій Боднар – Андрій Боднар, Максим Стрельцов, Єгор Донець, Олександр Орган
Головний тренер Роман Ковальчик
«Любарт»
: Андрій Янчук, Станіслав Горнік – Владислав Козачок, Владислав Сизик, Дмитро Романюк, Сергій Вишневський – Олег Фенюк, Назар Сеник, Назар Павловій, Олександр Шитов
Головний тренер Назар Бугайчук

Голи: Артур Подлюк, 38, Костянтин Абзалов, 43, Андрій Хамдамов, 57, Олег Чайка, 63, Богдан Токар, 77 – Олександр Шитов, 56, Дмитро Романюк, 62, Сергій Вишневський, 67

Попередження: Костянтин Абзалов, 21 – Владислав Сизик, 17, Олег Фенюк, 49

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ