«Сокіл» в товариській грі переміг ФК «Славута»

0
1960

Як вже повідомляв офіційний сайт СК «Сокіл», наша команда до літа буде продовжувати тренувальний процес, поєднуючи його з контрольними поєдинками. Перший з них відбувся в суботу, 20 лютого, і суперником підопічних Романа Ковальчика був ФК «Славута», який після перемоги в Другій лізі чемпіонату Рівненщини готується до участі в Першій лізі чемпіонату України. За домовленістю ця гра проводилася в форматі 2 тайми по 40 хвилин «брудного» часу.

Ще до гри головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик вирішив, що в грі зі «Славутою» всі гравці мають отримати рівну частку ігрового часу, проводячи зміни по 4 хвилини.

До середини першого тайму «Сокіл» здобув перевагу в два м’ячі завдяки двом дальнім ударам Андрія Хамдамова та Вадима Данилюка. Один з них гості відіграли на 32-й хвилині, коли комбінацію в британському стилі низовим ударом з дуги завершив Богдан Кудрик. Незадовго до перерви Олександр Тихонець вивів «Славуту» вперед, змусивши двічі капітулювати Бабенка.

По перерві «Сокіл» завівся і протягом якихось 30 секунд повернув собі перевагу – дуплетом вистрілили Артур Подлюк та Андрій Хамдамов. Різницю в рахунку наша команда збільшила на 71-й хвилині: після стандарту Микита Макєєв першим був біля м’яча на добиванні. За дві хвилини Хамдамов вийшов сам на сам з воротарем гостей і впевнено використав свій шанс.

Кінцівка гри вийшла результативною. «Славутівці» після голів Денисюка та Самойлюка скоротили своє відставання до мінімуму, проте останнє слово в грі було за «Соколом»: Подлюк прямим ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок 7:5.

20 лютого. Товариська гра
«Сокіл» (Хмельницький) – ФК «Славута» (Славута) – 7:5 (2:3)

«Сокіл»: Сергій Шевченко (41-52, Олег Чайка, 14-28, 52-69, Богдан Бабенко, 28-40, 69-80) – Костянтин Абзалов, Владислав Пєрвєєв, Андрій Хамдамов, Артур Подлюк – Микола Сохорук, Вадим Данилюк, Олег Гуцуляк, Олексій Боднар – Андрій Боднар, Богдан Токар, Єгор Донець, Микита Макеєв
Головний тренер Роман Ковальчик
«Славута»: Юрій Шуль (Дмитро Дудар, 73) – Олег Самойлюк, Олександр Тихонець, Дмитро Іваненко, Олександр Баландюк – Богдан Кудрик, Андрій Сіліщев, Петро Ярмолюк, Вадим Денисюк, Олексій Сорока, Сергій Мирончук, Умару Сіріл Ашіль
Головний тренер Олександр Баландюк

Голи: Андрій Хамдамов, 11,48,73, Вадим Данилюк, 18, Артур Подлюк, 47,80, Микита Макеєв, 71 – Богдан Кудрик, 32, Олександр Тихонець, 37,38, Вадим Денисюк, 76, Олег Самойлюк, 78

Попередження: Олексій Боднар, 5 – Дмитро Іваненко, 80

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ