«Сокіл» в Сєвєродонецьку поступився «ДЕ ТРЕЙДИНГу»

0
272

Гру проти свого конкурента за місце в плей-офф «Соколу» довелося проводити не тільки без Миколи Сохорука та Максима Стрельцова, які не змогли виїхати до Сєвєродонецька через хворобу, а ще й без головного тренера. Два тижні тому Роману Ковальчику арбітри показали жовту картку, це в сезоні було вчетверте, і це згідно Регламенту дискваліфікація на одну гру, тому за діями своїх підопічних керманич нашої команди спостерігав з трибуни, маючи можливість внести якісь корективи лише в перерві. Натомість, в складі нашої команди знову був Артур Подлюк, відновлення якого ще не можна було вважати 100-відсотковим.

Жваво розпочали гру команди, і якби на другій хвилині Боднар встиг на простріл Абзалова справа, то рахунок неминуче був би відкритим. Він таки відкрився, але за хвилину: після передачі Данилюка з ауту Владислав Первєєв потужно пробив здалеку, і після рикошету м’яч повз Кравця залетів у сітку. Збільшити свою перевагу наша команда могла за три хвилини, коли Донець справа пробив зі штрафного, але на добиванні Абзалов влучив у штангу.

Господарі активізувалися, і на 8-й хвилині Бабенко в стрибку перевів м’яч на кутовий після удару Виставного. Згодом після удару того ж Виставного м’яч пролетів поруч зі штангою. «Сокіл» тримав захист, а коли на 10-й хвилині Боднару вдалося заробити штрафний, рахунок виріс до 2:0. Подлюк сильно прострілив уздовж воріт, Костянтин Абзалов підставив ногу, і м’яч залетів у ворота. «ДЕ ТРЕЙДИНГ» і після цього продовжував тиснути, і на 13-й хвилині один м’яч був відіграний – це Юрій Сагайдачний дальнім ударом вразив кут воріт.

А далі пішли суддівські дива, які втім в іграх нашої команди давно вже не дивні. В центрі майданчика суперник «зрізав» Данилюка, однак арбітри дали фол саме нашому гравцю, «посадивши» на п’ять фолів хмельницьку команду. Шостий не змусив себе чекати, але Сагайдачний з 10-ти метрів пробив повз ворота. Грати в першому таймі ще було достатньо, господарі дуже прагнули витиснути і сьомий фол, втім наші гравці приводу для його призначення не дали. Перший тайм – 1:2.

На початку другого тайму було багато сумбуру, в якому господарі на 24-й хвилині заробили перспективний штрафний, і з нього Лінекер прямим ударом вразив дев’ятку. На цій хвилині неприємності «Сокола» не завершилися: Первєєв, перериваючи поперечну передачу, вразив власні ворота, і рахунок для нашої команди став вже 2:3.

«Сокіл» прагнув відігратися одразу, підвищив швидкості, але на 28-й хвилині наразився на контратаку, яку несильним, але точним ударом завершив Сагайдачний. Наша команда продовжувала атакувати, і один м’яч можна було б відігрувати Гуцуляку, який бив по воротах з-меж штрафної – господарів врятував Кравець, який встиг викинути руку.

Маючи перевагу в два м’ячі, господарі при втратах одразу всім складом поверталися на свою половину, тож «Сокіл» багато володів м’ячем і атакував. За 5.06 до фінальної сирени Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут, після якого наша команда перейшла на гру «5 на 4». Тотальне володіння м’ячем ніяк не вдавалося перевести в гольовий момент, а час спливав дуже швидко. Пішли дальні удари, часом непідготовлені, тому і неточні, і в підсумку поразка 2:4.

Гра в Сєвєродонецьку була для «Сокола» заключною в 2021 році, що відходить. За календарем в сімнадцятому турі наша команда мала б приймати АФФК «Суми», але ця гра пройде в Хмельницькому в Новому році 22 січня. Тож, найближча гра у підопічних Романа Ковальчика також буде виїзною – 9 січня в Рівному проти «Кардинал-Рівнестандарту».