«Сокіл» в Сумах здобув вольову перемогу над «Рятувальником»

0
2235

З приємних кадрових новин в «Соколі» перед грою проти «Рятувальника» в Сумах було те, що після кількох тижнів відновлення Вадим Данилюк був готовий до гри, і це було важливим, враховуючи, що Олег Гуцуляк продовжує відбувати дискваліфікацію.

На старті гри суперники одразу обмінялися небезпечними моментами. На другій хвилині Шевченко накрив м’яч після удару Виставного, а в атаці-відповіді Зеленкевич завадив Первєєву вразити ворота ударом з семи метрів. Надалі від нашої команди були дальні удари, деякі з них блокувалися, іноді м’яч просто летів повз ворота. Господарі ж відповіли результативним стандартом: на 7-й хвилині Виставной з ауту пробив в штрафний майданчик, і там вільний від опіки Дмитро Баранник вразив ворота. «Сокіл» миттєво затиснув роменчан на їхній половині, і на 9-й хвилині рахунок став рівним – це Даніїл Чижик потужним низовим ударом справа з гострого кута спрямував м’яча до сітки.

«Рятувальник» в захисті грав дуже низько, Шевченко іноді підключався до атак, але це більше було для створення більшості, ніж заради гри «5 на 4». Розкрити такий захист було складно, і небезпеки біля воріт Нагорного бракувало. Потрібні були нестандартні дії, і на 18-й хвилині Абзалов на лівому фланзі продавив суперника, зробив передачу в штрафний майданчик, а там Богдан Токар в падінні переправив м’яча за призначенням. За пів хвилини Богдан ледь не оформив дубль, але, перебуваючи на уданій позиції, з семи метрів не влучив по м’ячу. Перший тайм за «Соколом» 2:1.

Ледь розпочався тайм другий, як наша команда збільшила свою перевагу, при чому, протягом кількох секунд. Спочатку Даніїл Чижик після передачі Хамдамова потужно і точно пробив здалеку, а згодом сам Андрій Хамдамов, випередивши захисника, з носка пробив повз Нагорного. Наставник «Рятувальника» Ігор Салівон змушений був брати тайм-аут, після якого у воротах господарів з’явився Павло Чабанов.

Ніякої активності з боку «рятувальників» не було, і гра більше тривала ближче до середини майданчика. Небезпечним був штрафний біля воріт «Сокола» на 27-й хвилині, але вдалося відбитися. В другій половині тайму хмельничани почали грати на збереження, атак практично не було, а на 35-й хвилині гра назад призвела до помилки біля власних воріт, чим і скористався Денис Зеленкевич.

Згодом від «Рятувальника» очікувано почалася гра з п’ятим польовим, яким діяв Загородній. Господарі знаходили можливість пробивати по воротах, добре, що Шевченко діяв надійно. За 6 секунд до сирени Первєєв, пробиваючи по порожнім воротам, влучив у штангу, і «Сокіл» здобув таку бажану перемогу.

За тиждень, 4 листопада, «Сокіл» на своєму майданчику буде приймати івано-франківський «Ураган».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ