«СОКІЛ» в Сумах не забив і програв АФФК «Суми»

0
984

На жаль, кадрові проблеми продовжують не відпускати «Сокіл», і до відсутніх Андрія Хамдамова та Артура Подлюка в грі проти АФФК «Суми» доєднався воротар Сергій Шевченко, який на гідному рівні провів дві попередні гри нашої команди.

По атаці провели суперники на старті гри, у нас удар Первєєва став здобиччю Пєтухова, а у господарів Волков дивним чином з двох метрів не влучив у відкритий кут воріт. Обмін атаками продовжувався і надалі, і на 5-й хвилині Бабенко чудово зіграв, коли на нього зліва на ударну позицію вибіг Ессаргіні. «Сокіл» відповів за хвилину потужним дальнім ударом Данилюка, і м’яч просвистів над поперечиною. На сьомій хвилині знову на висоті був Бабенко, коли нейтралізував вихід Сметаненка сам на сам. Коли ж після екватору тайму вже Едуард Нагорний зліва вибіг на побачення з Бабенком, наш воротар не зміг виручити свою команду.

Хмельничани після пропущеного голу підвищили швидкості, більше атакували позиційно, а господарі взяли на озброєння контратаки. За такої гри гостроти було небагато у обох команд, і воротарі фактично залишалися без роботи. На останній хвилині активнішим був «Сокіл». Спочатку Токар після закидання з кутового завдав дальнього удару, і Пєтухов потягнув м’яча з-під поперечини. За кілька миттєвостей до сирени Сохорук пробив по воротам зі своєї половини – м’яч влучив у поперечину! Перший тайм, протягом якого, до речі, судді не зафіксували жодного фолу, за «Сумами» 1:0.

А от одразу по перерві арбітрам довелося двічі фіксувати порушення. Токар «зрізав» Гурєєва і отримав жовту карту, а після того, як Острога врізався в Бабенка, Богдану довелося залишити майданчик, і в «рамці» з’явився Олег Чайка. Втім, всього на дві хвилини, після яких Бабенко повернувся в гру.

Тим часом, на майданчику було багато боротьби, чого не скажеш про небезпечні моменти. Таким міг бути штрафний на 27-й хвилині, призначений за фол на Гуцуляку, але Токар зі стандарту пробив в скупчення гравців біля воріт Пєтухова. Сумчани на це відповіли дальнім ударом Кефи під поперечину, і Бабенко в стрибку перевів м’яч на кутовий. Ще за дві хвилини Сметаненко та Нагорний втекли в контратаку «2 в 1», і останній спрямував м’яча в кут воріт повз Бабенка.

Ситуація ускладнилася, її міг трохи покращити Первєєв, коли потужно пробив з 10-ти метрів – м’яч струсонув штангу. З кожною хвилиною гра розкривалася все більше, і на майданчику не бракувало «гойдалок». Цим на 36-й хвилині вдало скористалися гравці АФФК «Суми», і Денис Зеленкевич збільшив перевагу господарів до трьох м’ячів.

Одразу тайм-аут від Романа Ковальчика, і Бабенко став підключатися до атак «Сокола». Наша команда контролювала м’яч, але час спливав дуже швидко. В підсумку, хмельничанам так і не вдалося відіграти хоча б один м’яч – поразка 0:3.

Гру наступного, дев’ятого туру «Сокіл» проведе 30 жовтня в Хмельницькому, і суперником нашої команди буде «Кардинал-Рівнестандарт».