«Сокіл» в першому товариському матчі програв «Кардиналу-Рівне»

0
970

Фактично рівно через місяць після виходу з відпуски «Сокіл» підійшов до того етапу підготовки до нового сезону, коли розпочалися контрольні матчі, і першим спаринг-партнером підопічних Романа Ковальчика став «Кардинал-Рівне», найважливішою зміною в якому стало припинення співпраці з фірмою «Рівнестандарт», що й призвело до повернення до назви команди кількарічної давнини.

Стартові хвилини пішли у команд на так звану «розвідку», коли гравці намагалися відчути ігровий тонус не тільки суперника, а й власний. Присутніми були і удари по воротах, але проблемою для Шевченка та Бакінського вони не були. Двічі на вістрі нашої атаки був Абзалов, але першого разу господарів врятував воротар, а другого – Костянтин з гострого кута влучив в штангу. На 9-й хвилині в грі перший тайм-аут, і взяв його Роман Ковальчик. Одразу ж після нього атака «Сокола», яку неточним ударом завершив Токар.

Ще й до тайм-ауту наша команда застосовувала підключення Шевченка до атак, побільшало їх в другій половині тайму, але до завершення розіграші «5 на 4» не доходили. Господарі свого шансу дочекалися на 15-й хвилині, коли Кручок на лівому фланзі обіграв Сохорука, прострілив у штрафний майданчик, звідкіля Олександр Басич спокійно розстріляв ворота. До перерви «Сокіл» створив вбивчий момент, щоб відігратися, але Бакінський врятував «кардиналівців» після удару Данилюка з п’яти метрів. На заключній хвилині тайму Хамдамов потужним ударом струсонув штангу, а Абзалов поперечину, тому рахунок 1:0 на користь господарів залишився незмінним.

По перерві в обох командах відбулася зміна воротарів, а в «Соколі» в першій четвірці почав грати Орган. Спочатку Олександр помилився біля власних воріт, обійшлося без наслідків, а на 22-й хвилині він опинився наодинці з Рафальським, але пробив прямо в нього. Поступово почала вимальовуватися перевага «Сокола», який створив з пів десятка небезпечних моментів, але голу так і не було. Не було у ворота господарів, а в наші… На 29-й хвилині Горпинич з ауту адресував м’яч на Ланка, який потужним низовим ударом вразив кут воріт.

На 35-й хвилині на майданчику знову з’явився Шевченко і одразу ж почав активно грати в атаках. Завершувалися вони переважно дальніми ударами, і Дяченко все відбивав. Заключні хвилини пройшли в атаках «Сокола», які так і не принесли хоча б один забитий м’яч. Господарі ж на заключній хвилині заробили 10-тиметровий, але Шевченко відбив удар Горпинича.

За тиждень, 3 серпня, «Сокіл» та «Кардинал-Рівне» ще раз зіграють між собою, і тепер вже в Хмельницькому.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:0 (1:0)

27 липня. Товариський матч
Рівне

«Кардинал-Рівне»: Ілля Бакінський (Костянтин Рафальський, 21, Дмитро Дяченко, 32) – Денис Зеленкевич, Олександр Басич, Роман Горпинич, Євген Ланко, Максим Малиновський, Володимир Кручок, Дмитро Скибчик, Сергій Кравчук, Вадим Тютюрай, Любомир Парфенюк, гравець на перегляді
Головний тренер Олександр Бондар

«Сокіл»: Сергій Шевченко (Ярослав Кожуховський, 21-35) – Микола Сохорук, Андрій Хамдамов, Вадим Данилюк, Костянтин Абзалов – Богдан Токар, Олег Гуцуляк, Андрій Богославський, Данііл Чижик, Олександр Орган, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський
Головний тренер Роман Ковальчик

Голи: Олександр Басич, 15, Євген Ланко, 29

Попередження: Євген Ланко, 28

Прес-служба СК «СОКІЛ»

Фото ФБ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ