«Сокіл» в Києві зазнав поразки від «ХІТа»

0
566

Менше місяця до завершення регулярного чемпіонату, і команди Екстра-ліги потрохи дограють ті матчі, які вони з різних причин не зіграли в дати, зазначені календарем. Одна з таких ігор, яка мала гратися в листопаді минулого року з 12-го туру, відбулася в Києві, де «ХІТ» приймав «Сокіл». Три дні тому обидві команди зіграли матчі 25-го туру, в яких здобули впевнені перемоги, забивши своїм суперникам, відповідно, «Кардиналу-Рівне» та МСК «Харків», по шість м’ячів. В тих іграх Олег Лук’яненко та Роман Ковальчик обходилися без дискваліфікованих Ігоря Чернявського та Богдана Токаря, і, пропустивши по грі, обидва гравці були готові вийти на майданчик.

«Сокіл» пресингом зі стартових хвилини протидіяв розвитку атак киян, і робив це доволі успішно. Господарі перемикнулися на стандарти, яких було чимало, але і після них у Кожуховського робота не виникала. Лише на 6-й хвилині Ярослав вступив в гру, коли не дозволив Жуку переграти себе в межах штрафного майданчика. «Сокіл» періодично відповідав ударами з дальньої та середньої відстані, і у Кравця теж була робота. На 12-й хвилині Роман Ковальчик взяв тайм-аут: потрібно було дещо заспокоїти гравців, адже у команди було чотири фоли, а у Сохорука жовта картка.

На 15-й хвилині після фолу Данилюка «ХІТ» отримав право на дуже небезпечний штрафний, і під нього тайм-аут взяв вже Олег Лук’яненко. Його пробив Журба, і м’яч полетів в аут. За кілька секунд ще один свисток від арбітрів на користь «ХІТа», і це дабл-пенальті. Пробивав його Євгеній Жук, м’яч пролетів поміж ніг у Кожуховського, і рахунок в грі був відкритий. На 19-й хвилині господарі могли збільшити свою перевагу, але Кожуховський не дозволив себе переграти Шереметі. Втім, за кілька секунд у «ХІТа» пройшла контратака, яку удар з метру завершив Даниіл Абакшин. Перший тайм за господарями 2:0.

По перерві у «ХІТа» в ворота вийшов Сухов, і одразу почалися його підключення до атак. Саме він і розігнав на 22-й хвилині ту контратаку, в якій зробив передачу на Абакшина, перед яким був відкритий кут воріт – 3:0. Господарі прагнули розвинути свій успіх, двічі небезпечно пробивав Жук, і двічі надійно зіграв Кожуховський.

«Соколу», щоб повернутися в гру, потрібен був гол, і команда докладала чимало зусиль, щоб пробити Сухова. На 29-й хвилині супермомент був у Данилюка, вихід сам на сам, але удар повз ворота. На тій же хвилині Жук в штрафному майданчику зіграв рукою – пенальті. Його виконував Вадим Данилюк і виконав бездоганно.

«Сокіл» заволодів ініціативою, чимало володіючи м’ячем. Двічі потужно стріляв по воротам Первєєв: перший удар відбив Сухов, а після другого, на добиванні, над поперечиною. За 3.45 Хамдамов вискочив на майданчик у воротарській футболці, але перший його вихід нічим не завершився. Андрій і надалі на м’ячі «Сокола» виходив пятим, час спливав дуже швидко, і хоча б вдруге пробити Сухова так і не вдалося.

Поразка 1:3, і свою наступну гру «Сокіл» проведе 3 квітня проти «Рятувальника».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ