«Сокіл» в Києві зазнав поразки від «Aurora Team»

0
250

По одній перемозі здобули один над одним «Aurora Team» та «Сокіл» в перших двох колах. Обидві вони були для команд Євгена Задорожного та Романа Ковальчика домашніми, тож третя гра мала вирішити, хто все ж таки в регулярному чемпіонаті був кращим в очних стосунках.

Гра для «Сокола» розпочалася з рахунку 0:1. В першій же атаці господарів Сохорук невдало відбив м’яч після прострілу зліва, вийшло прямо на ногу Максиму Літвінову, який метрів з восьми потужним ударом пробив під поперечину. На 3-й хвилині ще одна помилка в захисті: Сагайдачний на дузі опинився один, пробив, і «Сокіл» виручив Кожуховський.

Власні атаки у нашої команди не складалися, в дрібних передачах було чимало браку, а дальні закидання не знаходили потрібного адресату. Втім, відіграти швидко пропущений м’яч вдалося. На 5-й хвилині Владислав Первєєв з кутого поцілив у Максима Бессалова, від якого м’яч від штанги закотився за лінію воріт. Але рівновага на майданчику протрималася хвилину. Після закидання з кутового Ростислав Семенченко злету з правого флангу пробив, і м’яч над головою Кожуховського, який не встиг підняти руки, вдруге опинився у воротах «Сокола».

Надалі м’ячем більше володіли господарів, відповідно, і були гострішими. У гравців «Aurora Team» пройшло кілька ударів по воротах, які стали здобиччю Кожуховського. «Сокіл» відповів позиційною атакою на 10-й хвилині, її завершував Хамдамов і пробив трохи вище воріт.

На 11-й хвилині у «Сокола» тривожною стала ситуація з фолами, яких на цей час було чотири. Це не завалило нашій команді відігратися. Данилюк з першої спроби Гуйвана не переграв, обігравшись з Токарем, Вадим отримав другий шанс, яким блискуче скористався, невідпорно пробивши справа в дальній верхній кут. Майже одразу «Сокіл» міг вийти вперед, але Токар метрів з семи пробив повз відкритий верхній кут воріт. На 14-й хвилині ще шанс для хмельничан – штрафний прямо проти воріт з 10-ти метрів. Його виконував Чижик – після сейву Гуйвана м’яч полетів на кутовий.

П’ятий фол у «Сокола» таки був зафіксований – на тій же 14-й хвилині, і очевидним було, що «пошук» шостого фолу буде з боку господарів постійним. За дві хвилини Чижик в контратаці втік від усіх суперників, зумів пробити і поцілив м’ячем у воротаря. За 1.36 до перерви Роман Ковальчик взяв тайм-аут, але уникнути шостого фолу не вдалося – за 14 секунд до сирени арбітри зафіксували порушення Сохорука проти Бессалова. Десятиметровий реалізував Максим Літвінов, і на перерву команди пішли за переваги «Aurora Team» 3:2.

Одразу по перерві цікавих подій було обмаль – команди прагнули уникнути непотрібних помилок, які могли б призвести до зміни результату. Прагнули обидві команди, але на 27-й хвилині жахливої помилки припустився Кожуховський, який після підключення до середини майданчика просто віддав м’яч Семенченку, той Максиму Чеберяку, який збільшив перевагу киян до двох м’ячів. Роман Ковальчик вирішив, що прийшов час змінити Кожуховського, і у воротах «Сокола» почав грати Богдан Бабенко.

Прикрий гол все ж таки вплинув на нашу команду, на 30-й хвилині Семенченко легко втік від Ростківського, і рахунок став вже 5:2. Одразу після цього «Сокіл» почав грати з п’ятим польовим – у воротарській футболці виходив Хамдамов, в той час як інші чотири гравці час від часу змінювалися. За 1.37 до фінальної сирени тайм-аут від Євген Задорожного, і після нього Сагайдачний з’явився на майданчику у воротарській футболці. Надалі гра тривала в спокійному руслі, адже її доля була вже вирішена.

Наступну гру в Екстра-лізі «Сокіл» проведе в Здолбунові. 20 березня підопічні Романа Ковальчика прийматимуть львівський «in.IT».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ