«Сокіл» в Києві зазнав болючої поразки від «ХІТа»

0
726

Від «ХІТа» до «ХІТа» – рівно стільки тривало відновлення багаторічного капітана «Сокола» Андрія Хамдамова після того, як в грі першого кола в Хмельницькому, в момент удару по воротах, його нога зіткнулася з ногою Сергія Журби. Саме в цей момент Андрій зазнав болючої травми, і на його відновлення пішло рівно два місяці. За цей час без свого капітана «Сокіл» провів вісім матчів, а це стільки, скільки є в одному колі, і можна тільки здогадуватися, скільки ж очок недобрала наша команда, граючи без свого беззаперечного лідера. Але це вже справи минулого, і, враховуючи, що на гру з «ХІТом» був дискваліфікований Олег Гуцуляк, повернення Андрія Хамдамова було дуже доречним при тих кадрових негараздах, які переслідують «Сокіл» фактично від самого старту чемпіонату.

Жваво розпочали гру команди, обмінюючись ударами з дальньої та середньої відстані, і на 2-й хвилині рахунок був відкритий – це Олександр Школьний ударом справа метрів з 10-ти вивів господарів вперед. Не пройшло і хвилини, як перевага «ХІТа» стала дворазовою – Євген Сірий зліва майже з дуги пробив під дальню штангу. Саме після цього Роман Ковальчик вирішив змінити Богдана Бабенка, який не виручив в цих двох епізодах, на Олега Чайку.

Прикрий початок для «Сокола», і кияни дуже прагнули збільшити свою перевагу ще більше. На 7-й хвилині Сірий пробив з 9-ти метрів, і Чайка в цьому моменті зіграв надійно. Втім за хвилину грубо біля власних воріт помилився Данилюк, і Чайці відбити вбивчий удар Ярослава Лебідя з дуги було нереально. Тут же ще одна атака «ХІТа», господарі розкатали захист хмельничан, і Олександр Педяш поставив крапку в цій комбінації. Роман Ковальчик був змушений брати тайм-аут…

На певний час нашій команді вдалося заспокоїтися, але ненадовго: на 10-й хвилині Школьний зліва вийшов сам на сам з Чайкою, і рахунок став вже 5:0. За хвилину могло стати ще гірше, коли вже Лебідь вибіг на рандеву з Чайкою, наш воротар цю дуель виграв, однак виручити свою команду за кілька секунд після удару Школьного був безсилий. Як і все на тій же 12-й хвилині після удару Педяша, і це 7:0.

За такого перебігу подій «Соколу» нічого вже було втрачати, і треба було показати, що у команди є гідність та характер. Наша команда активізувалась, заробила небезпечний штрафний після фолу Жука з жовтою карткою, але штрафний реалізувати не вдалося. На 15-й хвилині для «Сокола» ще одна неприємність: пошкодження (щось з коліном) отримав Бабак, і було незрозумілим, чи зможе він продовжити гру. І одразу скажемо, що так і не зміг.

Не можна казати, що в «Сокола» не було своїх моментів, вони були, але не було реалізації. На 16-й хвилині Первєєв при виході сам на сам перекинув м’яч і через Лисенка, і через ворота. А от в наші ворота влітало майже все: на 18-й хвилині Олександр Ліфер вразив ворота зліва майже з нульового кута. Підбив же підсумок цього жахливого для «Сокола» першого тайму Микола Кібиш, відправивши м’яч у ворота фактично з метра.

На другий тайм в ворота «Сокола» знову вийшов Богдан Бабенко, а у «ХІТа» Лисенка змінив Сірицький. На 23-й хвилині господарі припустилися двох дотиків воротаря, і це був шанс для «Сокола» результативно розіграти вільний удар. Наша команда це і зробила – Данилюка вивели на удар, і він не схибив. На це «ХІТ» відповів кількома атаками, і на 25-й хвилині Школьний оформив хет-трик. За дві хвилини те ж саме зробив і Педяш ударом метрів з чотирьох.

Було очевидно, що на майданчику піде відкрита гра. Моменти виникали і там, і там, і на 29-й хвилині в нашій команді відзначився Максим Стрельцов – це був його перший гол в Екстра-лізі. Тим часом, бажання йти попри долю захлиснуло гравців «Сокола», і на 31-й хвилині в їхньому пасиві стало п’ять фолів. А шостий з боку суддів не змусив себе чекати, коли на 35-й хвилині був призначений пенальті, який реалізував Чернявський. До фінальної сирени ще двічі забивав Педяш, який власну кількість м’ячів довів до п’яти, а загальну у «ХІТа» до 14-ти.

За тиждень «Сокіл» на своєму майданчику зіграє з «Енергією», початок гри 11 грудня о 12.00.