«Сокіл» в Києві програв «ХІТу»

0
650

Гра «Сокола» проти «ХІТа» розпочалася з атак нашої команди, яка вже на першій хвилині змусила Кравця тричі вступити в гру. Згодом стало чимало гри в середині майданчика з поодинокими ударами по воротах, найнебезпечнішим з яких був постріл Педяша в штангу. На сьомій хвилині «Сокіл» провів атаку лівим флангом, яку низовим ударом метрів з восьми завершив Костянтин Абзалов. Відігралися господарі доволі швидко: за дві хвилини з передачі Поночовного Євгеній Жук вразив ворота Бабенка ударом з-меж штрафного майданчика. Коли ж на 10-й хвилині Ігор Чернявський низовим ударом з 10-тиметрів вивів «ХІТ» вперед, Роману Ковальчику довелося брати тайм-аут.

«Сокіл» заграв активніше, але це не завалило киянам збільшити перевагу: на 12-й хвилині Жук ударом справа прошив руки Бабенка. Надалі на майданчику пішов обмін атаки на атаку, в такій грі поталанило «ХІТу», і на 19-й хвилині Чернявський після виходу сам на сам також оформив дубль. Перший тайм за господарями 4:1.

По перерві «ХІТ» одразу ж почав застосовувати підключення Сухова, який вийшов замість Кравця. Двічі дальніми ударами Бабенка перевірив Подлюк: Богдан зіграв надійно. Загалом, обидві команди прагнули грати на атаку, до того ж, в грі не бракувало емоцій. На 31-й хвилині господарі в кілька дотиків розірвали захист «Сокола», і Артур Подлюк забивав вже у незахищені ворота.

На 33-й хвилині у «ХІТа» стало п’ять фолів, і через це господарі прагнули більше і впевнено контролювати м’яч. На 37-й хвилині «Сокіл» наздогнав господарів за фолами, і 10-тиметровий в грі став цілком можливим. На 39-й хвилині Сухов відбив потужний удар Хамдамова в дев’ятку, і це був останній шанс суперників змінити рахунок. 5:1 – перемога «ХІТа».

Наступну гру «Сокіл» також проведе в Києві. 22 березня наша команда зіграє проти столичного «CLUST-у» перший матч 1/8 фіналу Кубку України.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ