«Сокіл» в Києві поступився «CLUST-у»

0
563

До виїзної гри проти «CLUST-у» «Сокіл» не міг підійти в оптимальному складі. Богдан Токар так і не зміг відновитися, але ще одною суттєвою втратою став Микола Сохорук, який після абсолютно необґрунтованої жовтої картки, отриманої в грі проти «Кардиналу-Рівнестандарт», змушений був пропускати гру в Києві. Натомість, і в складі нашого суперника була одна втрата: через дискваліфікацію гру пропускав один з двох головних бомбардирів «CLUST-у» Андрій Мельник.

Господарі одразу ввімкнули високі швидкості, на першій хвилині провели дві атаки, одна з яких завершилася неточним ударом. До того ж, кияни застосовували пресинг, який перешкоджав розвитку атак «Сокола», що, однак, не завадило Бабаку пробити з меж штрафного майданчика – м’яч влучив у Гуйвана. А на четвертій хвилині рахунок був відкритий. Орест Боргун перехопив неточну передачу в центрі майданчика, наблизився до воріт, після чого метрів з десяти вразив дев’ятку. Втім, за кілька секунд рахунок знову став рівним. Первєєв пробив здалеку, м’яч опинився у Костянтина Абзалова, який метрів з трьох спрямував його до сітки. Стартовий обмін ударами відбувся.

На сьомій хвилині в пасиві «Сокола» стало чотири фоли, і це вже було проблемою. Одразу ж наша команда провела атаку, яка завершилася ударом Бондара в штангу. За хвилину контратака хмельничан, але Хамдамов не зміг зробити точну передачу на Первєєва, який міг би вийти сам на сам з Гуйваном. На 11-й хвилині Орган зліва вийшов на ударну позицію – повз ворота. А за хвилину прикра помилка Бабенка… Богдан не зміг вибити м’яч від воріт, втратив його, чим і скористався Максим Бессалов. І одразу ще один удар від «CLUST-у»: після закидання з кутового ударом злету відзначився Ростислав Семенченко. Тайм-аут від Романа Ковальчика, і у «Сокола» в ворота вийшов Шевченко.

Сергій одразу кілька разів підключився до атак, пробував бити по воротах, але його удари блокувалися. «Сокіл» став більше часу проводити в атаках, і на 18-й хвилині після ідеальної передачі Хамдамова Кирило-Ілля Бабак скоротив рахунок. Він же на останній хвилині міг зрівняти його, але Гуйван потягнув м’яч з кута воріт. Тут же атака «CLUST-у», і Бабак, перериваючи простріл, вразив власні ворота. Перший тайм за киянами 4:2.

Другий тайм одразу розпочався з підключень Шевченка, які напружували ситуацію біля воріт Гуйвана. Господарі намагалися використовувати довгі передачі, які, втім, не знаходили адресата. Надалі пішов обмін атаками, і в такій грі відзначитися вдалося Вадиму Данилюку, який на 27-й хвилині дальніми ударом спрямував м’яч точно в кут воріт. Атаки «Сокола» посилилися, і вже у господарів на 30-й хвилині стало чотири фоли. За хвилину Хамдамов ледь не покарав Гуйвана за хибний вихід з воріт, коли ударом зі своєї половини влучив у хрестовину. Тут же рука у киян, і фолів в них стало п’ять!

У «Сокола» не було іншого вибору, як продовжувати тиснути на ворота Гуйвана, було чимало ударів, але більшість з них повз. А от Семенченко на 35-й хвилині в контратаці був точним, і це 5:3. «Сокіл» в цій ситуації перейшов вже повністю на гру з п’ятим, і Шевченко ударом головою відіграв один м’яч. Часу, щоб відігратися, було достатньо, і за 2.04 Роман Ковальчик вирішив взяти тайм-аут, щоб внести заключні корективи.

Господарі намагалися просто тримати м’яч, вбиваючи час. Він стрімко спливав, і нанести заключний, точний удар «Соколу» так і не вдалося. Поразка 4:5.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ